Over Humanagement
Humanagement is een besloten vennootschap uit Wichelen, opgericht in 2021. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten". Over boekjaar 2025 boekte Humanagement een winst van €99.692. Daarmee sluit Humanagement 4 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €146.804, 19% minder dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €867.560, goed voor een solvabiliteit van 54%. Er zijn 4 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2022 tot 2025.
- Activiteiten
- Signalen
-
Slechte liquiditeitSlechte liquiditeit 0.14
De current ratio ligt onder 1: mogelijk onvoldoende om kortlopende schulden te dekken.
WinstgevendWinstgevend € 100KHet bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 868KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 54.2%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 100KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 147KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
- Investeringen
- Yools 100%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 54.2%
- Liquiditeit > 1.0
- 0.14
- Winstgevendheid > 0%
- 11.5%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
147K
|
€
182K
|
€
212K
|
€
239K
|
|
|
€
147K
|
€
182K
|
€
212K
|
€
239K
|
|
|
€
100K
|
€
124K
|
€
148K
|
€
396K
|
|
|
€
868K
|
€
768K
|
€
644K
|
€
496K
|
|
|
54.22%
|
45.6%
|
36.93%
|
29.47%
|
|
|
€
733K
|
€
916K
|
€
1.10M
|
€
1.19M
|
|
|
€
38K
|
€
126K
|
€
185K
|
€
125K
|
Publicaties 1
Alle publicatiesVeelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Humanagement, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Humanagement?
Het btw-nummer van Humanagement is BE0776.529.342.
Wanneer werd Humanagement opgericht?
Humanagement werd opgericht in 26-10-2021.
Wat is het officiële adres van Humanagement?
Het officiële adres van Humanagement is Dreefstraat 7A Wichelen 9260.
Wat is de juridische vorm van Humanagement?
De juridische vorm van Humanagement is Besloten Vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Humanagement?
De jaarrekening van Humanagement over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Humanagement een betrouwbaar bedrijf?
Humanagement is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0776.529.342 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Humanagement?
De geschatte kredietlimiet van Humanagement is €162,445.
Is Humanagement nog actief?
Humanagement heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.