K. Racing Club Genk 322 logo

K. Racing Club Genk 322

BE0434.825.462

2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Omzet
€ 33,52M
€ 35,39M
€ 28,29M
€ 28,75M
€ 13,72M
€ 43,96M
€ 31,91M
€ 19,31M
€ 26,97M
€ 19,16M
€ 17,50M
€ 23,12M
€ 25,90M
€ 35,71M
€ 19,53M
€ 16,81M
€ 18,80M
€ 16,14M
Omzetgroei
-5,30%
25,10%
-1,59%
109,60%
-68,80%
37,80%
65,21%
-28,38%
40,72%
9,47%
-24,28%
-10,75%
-27,45%
82,82%
16,19%
-10,59%
16,50%
Winst
€ 9,17M
€ -15,20M
€ 261K
€ -3,82M
€ -2,47M
€ 29,18M
€ -1,68M
€ 3,33M
€ 21,82M
€ 3,45M
€ -14,87M
€ -6,88M
€ 2,20M
€ 28,05M
€ 928K
€ -2,86M
€ -236K
€ 2,57M
Eigen vermogen
€ 62,39M
€ 53,22M
€ 68,42M
€ 68,19M
€ 72,07M
€ 74,62M
€ 45,53M
€ 47,29M
€ 43,94M
€ 22,16M
€ 18,77M
€ 33,66M
€ 40,34M
€ 38,18M
€ 9,86M
€ 8,93M
€ 11,79M
€ 12,02M
Werknemers
125,30
130,20
132
114,40
113
115,10
92
82
82,50
78,60
81,60
73,30
76,10
65,20
61,40
64,50
55,90
54,50
Kredietlimiet
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 1,25M
€ 5,63M
€ 10,00M
€ 10,00M
€ 7,37M
€ 2,67M
€ 7,90M
€ 10,00M
Belastingen
€ 176K
€ 14,48M
€ 809K
€ 0
€ 152K
€ 2K
€ 833K
€ 1,41M
€ 1,24M
€ 1,02M
€ 1,15M
€ 966K
€ 753K
€ 287K
€ 438K
€ 73K
€ 380K
€ 167K
Bezoldigingen en sociale lasten
€ 1,53M
€ 2,21M
€ 1,84M
€ 803K
€ 735K
€ 400K
€ 3,12M
€ 632K
€ 899K
€ 906K
€ 1,01M
€ 736K
€ 747K
€ 1,01M
€ 442K
€ 1,62M
€ 1,17M
€ 831K
Dividenden
Dividenduitkering
EBITDA
€ 26,66M
€ 17,64M
€ 20,18M
€ 7,25M
€ 7,12M
€ 70,93M
€ 11,07M
€ 15,88M
€ 31,73M
€ 12,35M
€ -4,26M
€ 2,24M
€ 10,18M
€ 32,54M
€ 5,27M
€ 1,58M
€ 6,11M
€ 7,75M
EBITDA-marge
79,53%
49,86%
71,34%
25,21%
51,95%
161,34%
34,69%
82,23%
117,68%
64,47%
-24,33%
9,70%
39,32%
91,15%
26,98%
9,42%
32,52%
48,02%
EBIT
€ 10,81M
€ 1,32M
€ 2,22M
€ -13,82M
€ -12,89M
€ 51,87M
€ -2,35M
€ 4,97M
€ 24,26M
€ 5,10M
€ -12,64M
€ -5,96M
€ 3,00M
€ 28,00M
€ 1,85M
€ -2,60M
€ 1,47M
€ 4,03M
Nettowinst
€ 3,75M
€ -21,65M
€ 261K
€ -3,82M
€ -2,47M
€ 29,18M
€ -1,68M
€ 3,33M
€ 21,82M
€ 3,45M
€ -14,87M
€ -6,88M
Nettomarge
27,35%
-42,94%
0,92%
-13,30%
-17,98%
66,37%
-5,26%
17,26%
80,92%
17,99%
-84,95%
-29,77%
8,49%
78,55%
4,75%
-16,99%
-1,25%
15,93%
Capex
€ 21,20M
€ 16,04M
€ 18,13M
€ 21,85M
€ 20,46M
€ 18,80M
€ 13,73M
€ 9,98M
€ 5,49M
€ 5,40M
€ 7,09M
€ 9,36M
€ 6,44M
€ 5,71M
€ 2,08M
€ 2,51M
€ 3,00M
€ 3,89M
Cash
€ 5,02M
€ 4,21M
€ 7,47M
€ 12,33M
€ 5,73M
€ 16,80M
€ 12,67M
€ 3,57M
€ 12,10M
€ 1,95M
€ 4,34M
€ 9,58M
€ 15,62M
€ 14,35M
€ 2,22M
€ 45K
€ 2,79M
€ 455K
Cashflow
€ 25,02M
€ 1,13M
€ 18,23M
€ 17,24M
€ 17,55M
€ 48,24M
€ 11,74M
€ 14,25M
€ 29,29M
€ 10,70M
€ -6,49M
€ 1,32M
€ 9,38M
€ 32,59M
€ 4,35M
€ 1,33M
€ 4,41M
€ 6,29M
Working capital
€ 8,83M
€ -6,49M
€ 14,44M
€ 25,93M
€ 23,90M
€ 33,73M
€ 3,83M
€ 16,82M
€ 15,87M
€ 3,46M
€ -314K
€ 6,71M
€ 20,41M
€ 21,61M
€ 617K
€ -3,82M
€ -1,86M
€ -1,39M
Current ratio
1,34
0,87
1,51
3,16
2,46
2,68
1,14
2,03
1,92
1,29
0,97
1,68
3,62
3,45
1,11
0,51
0,82
0,78
Quick ratio
1,46
0,90
1,58
3,49
3,29
4,82
1,22
2,18
2,76
1,39
1,18
2,08
4,66
3,54
1,22
0,55
0,88
0,84
Working capital ratio
2,11
1,25
2,15
3,97
3,71
4,94
1,21
2,35
2,97
1,63
1,37
2,43
4,08
3,49
1,16
0,53
0,85
0,81
Totaal activa
€ 102,23M
€ 110,94M
€ 101,22M
€ 83,89M
€ 102,54M
€ 119,37M
€ 78,59M
€ 64,83M
€ 63,66M
€ 37,74M
€ 29,49M
€ 45,76M
€ 51,07M
€ 50,63M
€ 19,88M
€ 21,45M
€ 28,42M
€ 24,65M
Schulden
€ 35,63M
€ 55,31M
€ 31,05M
€ 15,46M
€ 20,22M
€ 24,50M
€ 32,81M
€ 17,21M
€ 19,28M
€ 15,15M
€ 10,47M
€ 11,86M
€ 10,47M
€ 12,21M
€ 9,82M
€ 12,37M
€ 15,83M
€ 12,28M
Schulden op korte termijn
€ 25,17M
€ 48,86M
€ 27,75M
€ 11,44M
€ 14,33M
€ 15,60M
€ 27,05M
€ 15,74M
€ 14,62M
€ 11,40M
€ 8,35M
€ 8,91M
€ 6,92M
€ 8,72M
€ 5,52M
€ 7,61M
€ 10,31M
€ 6,17M
Schulden op lange termijn
€ 9,34M
€ 5,70M
€ 2,62M
€ 3,46M
€ 3,81M
€ 4,46M
€ 4,76M
€ 921K
€ 2,03M
€ 3,34M
€ 1,29M
€ 2,00M
€ 2,70M
€ 3,38M
€ 4,03M
€ 4,51M
€ 5,18M
€ 5,89M
Solvabiliteit
61,03%
47,98%
67,60%
81,28%
70,28%
62,51%
57,93%
72,95%
69,02%
58,72%
63,65%
73,54%
79,00%
75,40%
49,58%
41,64%
41,48%
48,77%
Langetermijnschuldgraad
0,15
0,11
0,04
0,05
0,05
0,06
0,10
0,02
0,05
0,15
0,07
0,06
0,07
0,09
0,41
0,51
0,44
0,49
Schulden / EBITDA
1,34
3,13
1,54
2,13
2,84
0,35
2,96
1,08
0,61
1,23
5,28
1,03
0,38
1,86
7,81
2,59
1,58
Interest Coverage Ratio
26,51
8,57
125,37
-2.692,90
-2.529,99
16.883,50
-1.191,62
540,83
643,43
73,88
-130,17
-48,19
15,65
109,40
6,24
-7,65
3,81
8,97
Bruto rentabiliteit
40,10%
2,12%
26,64%
25,28%
24,35%
64,65%
25,79%
30,13%
66,67%
48,28%
-34,57%
3,93%
23,26%
85,37%
44,10%
14,91%
37,40%
52,35%
Netto rentabiliteit
14,69%
-28,56%
0,38%
-5,61%
-3,42%
39,10%
-3,69%
7,05%
49,66%
15,55%
-79,22%
-20,45%
5,45%
73,47%
9,41%
-31,98%
-2,00%
21,38%
Return On Assets (ROA)
8,97
-13,70
0,26
-4,56
-2,41
24,44
-2,14
5,14
34,28
9,13
-50,43
-15,04
4,30
55,39
4,67
-13,32
-0,83
10,43
Return On Equity (ROE)
14,69
-28,56
0,38
-5,61
-3,42
39,10
-3,69
7,05
49,66
15,55
-79,22
-20,45
5,45
73,47
9,41
-31,98
-2,00
21,38
Klantenkrediet
305,19
380,82
438,91
304,25
693,07
245,10
133,81
514,40
274,38
233,95
81,88
92,57
157,86
135,85
62,70
77,50
100,73
82,16
Leverancierskrediet
272,89
364,31
328,81
181,72
295,93
250,06
431,82
281,78
211,88
154,67
105,29
102,65
69,02
118,76
90,11
153,11
245,66
46,80
Days Sales Outstanding (DSO)
305,19
380,82
438,91
304,25
693,07
245,10
133,81
514,40
274,38
233,95
81,88
92,57
157,86
135,85
62,70
77,50
100,73
82,16
Days Sales of Inventory (DSI)
0,53
4,23
0,09
0,02
0,08
0,04
0,07
1,27
0,33
0,74
0,87
1,56
8,24
Inventory Turnover Ratio
7.773,68
706,35
99,00
6.109,18
11.399,62
5.582,18
5.060,34
10.471,05
352,69
576,94
2.025,54
837,70
496,83
272,42
219,50
44,04
Werknemers
125,30
130,20
132
114,40
113
115,10
92
82
82,50
78,60
81,60
73,30
76,10
65,20
61,40
64,50
55,90
54,50
Personeelskost per werknemer
€ 12K
€ 17K
€ 14K
€ 7K
€ 7K
€ 3K
€ 34K
€ 8K
€ 11K
€ 12K
€ 12K
€ 10K
€ 10K
€ 15K
€ 7K
€ 25K
€ 21K
€ 15K