Wat doet Maselis?
MASELIS is gespecialiseerd in het aanbieden van hoogwaardige chemische producten en diensten voor verschillende industrieën. Het bedrijf richt zich op innovatie en duurzaamheid, en biedt op maat gemaakte oplossingen om te voldoen aan de specifieke behoeften van zijn klanten. Met een toewijding aan uitmuntendheid is MASELIS toegewijd aan het verbeteren van productiviteit en efficiëntie voor bedrijven wereldwijd.
- Sectoren
- Bouwbedrijven Landbouwbedrijven Groothandels
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 2.48M
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 69.12MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 70.5%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 2.59Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 4.80MPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 3.64MPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 169.32MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 13.6%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Investeringen
- Borlix 99,95%, Agrobra 99,92%, Granero Industrio 33,33%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 70.5%
- Liquiditeit > 1.0
- 2.59
- Winstgevendheid > 0%
- 3.6%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
169.32M
|
€
174.70M
|
€
187.62M
|
€
164.77M
|
|
|
€
3.64M
|
€
4.76M
|
€
5.27M
|
€
12.79M
|
|
|
€
2.48M
|
€
2.17M
|
€
2.09M
|
€
5.70M
|
|
|
€
69.12M
|
€
66.64M
|
€
64.47M
|
€
62.39M
|
|
|
70.45%
|
67.2%
|
61.75%
|
63.99%
|
|
|
€
25.99M
|
€
29.53M
|
€
36.93M
|
€
32.10M
|
|
|
€
3.32M
|
€
7.40M
|
€
5.29M
|
€
3.10M
|
|
|
104.60
|
96.20
|
86.70
|
86.60
|
Publicaties 46
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) 21/02/2023
- Ontslagen - Benoemingen 01/07/2022
- Ontslagen - Benoemingen 18/05/2020
- Ontslagen - Benoemingen 04/08/2016
- Me. - Jaarrekening 31.12.2015, Ggk 28.04.2016, Ngl 23.05.2016 16134-0579-034 31/05/2016
Nieuws
Toon alles- Roeselare: De Koninklijke Gilde Der Erepoorters En De Firma Maselis Strikken Ingeborg Voor Kerstconcert | Mandelnieuws 14 uur geleden
- Vlaamse Regering: Vergeet Het Potentieel Van Groen Biogas Niet Doorbraak.be 2 weken geleden
- 4 Op De 10 Belgen Hebben Keratosis Pilaris Of ‘Strawberry Skin’. Dermatoloog Geeft Tips Tegen Kleine Rode Bultjes HLN 1 maand geleden
- Het Wegdek Is Zó Heet, Dat Wandelaars ‘Asfaltbrand’ Riskeren: Wat Is Het? En Hoe Kan Je Het Vermijden? Nieuwsblad 2 maanden geleden
- De Meest Gestelde Vraag Aan Dermatoloog Thomas Maselis: “Iedereen Wil Een Vlekjescheck” gva.be 3 maanden geleden
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Maselis, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Maselis?
Het btw-nummer van Maselis is BE0405.580.556.
Hoeveel werknemers werken er bij Maselis?
In 2025 heeft Maselis 104.60 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Maselis opgericht?
Maselis werd opgericht in 04-09-1943.
Wat is het officiële adres van Maselis?
Het officiële adres van Maselis is Kaaistraat 19 Roeselare 8800.
Wat is de juridische vorm van Maselis?
De juridische vorm van Maselis is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Maselis?
De omzet van Maselis in boekjaar 2025 bedroeg €169,320,826.
Wat doet Maselis?
MASELIS is gespecialiseerd in het aanbieden van hoogwaardige chemische producten en diensten voor verschillende industrieën. Het bedrijf richt zich op innovatie en duurzaamheid, en biedt op maat gemaakte oplossingen om te voldoen aan de specifieke behoeften van zijn klanten. Met een toewijding aan uitmuntendheid is MASELIS toegewijd aan het verbeteren van productiviteit en efficiëntie voor bedrijven wereldwijd.
Is Maselis een betrouwbaar bedrijf?
Maselis is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0405.580.556 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Maselis?
De geschatte kredietlimiet van Maselis is €10,000,000.
Is Maselis nog actief?
Maselis heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.