OT

On Time Solutions

BE0440.448.591

Wat doet On Time Solutions?

ON TIME SOLUTIONS is gespecialiseerd in het bieden van innovatieve logistieke en supply chain managementdiensten. Het bedrijf richt zich op het optimaliseren van leveringsprocessen en het verbeteren van de operationele efficiëntie voor zijn klanten. Met een toewijding aan tijdige en betrouwbare service, streeft ON TIME SOLUTIONS ernaar om te voldoen aan de dynamische behoeften van bedrijven in verschillende sectoren.
Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0440.448.591
Oprichtingsdatum
Opgericht in 24-04-1990
EUID-nummer
BEKBOBCE.0440.448.591
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Kattendijkdok-Oostkaai 5 Antwerpen 2000
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Activiteiten
Signalen
Slechte liquiditeit
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Positieve cashflow
Positieve EBITDA
Hoge omzet
Gezonde sociale schulden

Financiële kerncijfers

Winst
€ 679K
Decreased by 33%
Eigen vermogen
€ 3.45M
Increased by 25%
Omzet
€ 14.66M
Increased by 14%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
43.2%
Liquiditeit > 1.0
0.63
Winstgevendheid > 0%
19.7%
2025
2024
2023
2022
Omzet
€ 14.66M
€ 12.87M
€ 14.14M
€ 13.93M
EBITDA
€ 1.11M
€ 749K
€ -115K
€ -262K
Winst
€ 679K
€ 1.02M
€ 163K
€ 155K
Eigen vermogen
€ 3.45M
€ 2.77M
€ 1.75M
€ 1.59M
Solvabiliteit
43.19%
43.17%
23.5%
21.51%
Schulden
€ 4.53M
€ 3.64M
€ 5.70M
€ 5.79M
Cash
€ 400K
€ 428K
€ 436K
€ 738K
Werknemers
63.00
59.20
61.20
71.10

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over On Time Solutions, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van On Time Solutions?

Het btw-nummer van On Time Solutions is BE0440.448.591.

Hoeveel werknemers werken er bij On Time Solutions?

In 2025 heeft On Time Solutions 63.00 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.

Wanneer werd On Time Solutions opgericht?

On Time Solutions werd opgericht in 24-04-1990.

Wat is het officiële adres van On Time Solutions?

Het officiële adres van On Time Solutions is Kattendijkdok-Oostkaai 5 Antwerpen 2000.

Wat is de juridische vorm van On Time Solutions?

De juridische vorm van On Time Solutions is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van On Time Solutions?

De omzet van On Time Solutions in boekjaar 2025 bedroeg €14,660,339.

Wat doet On Time Solutions?

ON TIME SOLUTIONS is gespecialiseerd in het bieden van innovatieve logistieke en supply chain managementdiensten. Het bedrijf richt zich op het optimaliseren van leveringsprocessen en het verbeteren van de operationele efficiëntie voor zijn klanten. Met een toewijding aan tijdige en betrouwbare service, streeft ON TIME SOLUTIONS ernaar om te voldoen aan de dynamische behoeften van bedrijven in verschillende sectoren.

Is On Time Solutions een betrouwbaar bedrijf?

On Time Solutions is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0440.448.591 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van On Time Solutions?

De geschatte kredietlimiet van On Time Solutions is €2,023,458.

Is On Time Solutions nog actief?

On Time Solutions heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen