Juridische situatie
Ondernemingsnummer
Oprichtingsdatum
EUID-nummer
Type onderneming
Hoofdvestiging
Juridische vorm
- Sectoren
- Vastgoedkantoren Verzekeringskantoren
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 234K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 737KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 78.8%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 6.31Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 202KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 285KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 10.5%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Bestuurders
- Sylvie Paques Gestion Investis Sprl, Denis Paques Gestion Investiss Sprl, Henry Jean G Paques
- Solvabiliteit > 25%
- 78.8%
- Liquiditeit > 1.0
- 6.31
- Winstgevendheid > 0%
- 20.5%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
674K
|
€
723K
|
€
596K
|
€
761K
|
|
|
€
285K
|
€
305K
|
€
197K
|
€
372K
|
|
|
€
151K
|
€
301K
|
€
108K
|
€
362K
|
|
|
€
737K
|
€
586K
|
€
373K
|
€
435K
|
|
|
78.78%
|
61.48%
|
46.42%
|
50.23%
|
|
|
€
199K
|
€
367K
|
€
430K
|
€
431K
|
|
|
€
553K
|
€
558K
|
€
354K
|
€
407K
|
|
|
6.70
|
6.70
|
7.80
|
7.70
|
Publicaties 51
Alle publicaties- Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 23/01/2026
- Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 21/01/2026
- Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 18/11/2025
- Demissions, Nominations 18/11/2025
- Demissions, Nominations 11/10/2019
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Paques-Gaicki Finances, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Paques-Gaicki Finances?
Het btw-nummer van Paques-Gaicki Finances is BE0424.299.180.
Hoeveel werknemers werken er bij Paques-Gaicki Finances?
In 2025 heeft Paques-Gaicki Finances 6.70 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Paques-Gaicki Finances opgericht?
Paques-Gaicki Finances werd opgericht in 01-04-1983.
Wat is het officiële adres van Paques-Gaicki Finances?
Het officiële adres van Paques-Gaicki Finances is Rue Georges Truffaut 115 Ans 4432.
Wat is de juridische vorm van Paques-Gaicki Finances?
De juridische vorm van Paques-Gaicki Finances is Naamloze vennootschap.
Wat is de juridische situatie van Paques-Gaicki Finances?
De juridische situatie van Paques-Gaicki Finances is Normale toestand.
Wat is de jaarlijkse omzet van Paques-Gaicki Finances?
De jaarlijkse omzet van Paques-Gaicki Finances is €0.
Waar kan ik Paques-Gaicki Finances vinden?
Paques-Gaicki Finances is gevestigd op Rue Georges Truffaut 115 Ans 4432 in Ans (4432).
Is Paques-Gaicki Finances een betrouwbaar bedrijf?
Paques-Gaicki Finances is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0424.299.180 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Paques-Gaicki Finances?
De geschatte kredietlimiet van Paques-Gaicki Finances is €342,701.
Is Paques-Gaicki Finances nog actief?
Paques-Gaicki Finances heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.