VR

Via R4-Gent

BE0843.425.886

2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Omzet
€ 1.60M
€ 1.18M
€ 77.18M
€ 324K
Omzetgroei
-98.47%
23735.82%
Brutomarge
€ 219K
€ 289K
€ 91K
€ 81K
€ 189K
€ 333K
€ 270K
€ 126K
€ 273K
€ 326K
Winst
€ 845K
€ 911K
€ 756K
€ 672K
€ 747K
€ 871K
€ 778K
€ 649K
€ 746K
€ 751K
€ 797K
€ 505K
€ -30K
€ -23K
Eigen vermogen
€ 2.91M
€ 2.10M
€ 2.10M
€ 1.63M
€ 1.04M
€ 329K
€ 68K
€ 68K
€ 68K
€ 68K
€ 68K
€ 439K
€ 8K
€ 38K
Kredietlimiet
€ 483K
€ 524K
€ 269K
€ 147K
€ 220K
€ 319K
€ 249K
€ 118K
€ 252K
€ 291K
€ 426K
€ 2.83M
€ 1.51M
€ 2.22M
Belastingen
€ 66K
€ 64K
€ 63K
€ 63K
€ 6K
€ 53K
€ 85K
€ 36K
€ 362K
€ 296K
€ 262K
€ 98K
€ 22K
Bezoldigingen en sociale lasten
Dividenden
€ 35K
€ 35K
€ 35K
€ 35K
€ 35K
€ 610K
€ 778K
€ 649K
€ 746K
€ 751K
€ 1.17M
€ 75K
Dividenduitkering
4.15%
3.85%
4.64%
5.21%
4.69%
70.01%
100%
100%
100.08%
100%
146.44%
14.85%
EBITDA
€ 218K
€ 287K
€ 90K
€ 79K
€ 188K
€ 332K
€ 269K
€ 125K
€ 272K
€ 315K
€ 302K
€ 102K
€ 1.39M
€ 2.69M
EBITDA-marge
13.61%
17.53%
5.74%
25.65%
0.13%
428.85%
EBIT
€ 218K
€ 287K
€ 90K
€ 79K
€ 188K
€ 332K
€ 269K
€ 125K
€ 272K
€ 314K
€ 302K
€ 102K
€ 1.39M
€ 2.69M
Nettowinst
€ 845K
€ 911K
€ 756K
€ 672K
€ 747K
€ 871K
€ 778K
€ 649K
€ 746K
€ 751K
€ 797K
€ 505K
€ -30K
€ -23K
Nettomarge
52.84%
55.6%
48.44%
67.64%
0.65%
-9.26%
Capex
Cash
€ 4.62M
€ 4.56M
€ 4.43M
€ 4.19M
€ 3.84M
€ 3.95M
€ 4.37M
€ 4.74M
€ 5.76M
€ 5.92M
€ 8.03M
€ 1.84M
€ 220K
€ 24K
Cashflow
€ 845K
€ 911K
€ 756K
€ 672K
€ 747K
€ 871K
€ 778K
€ 649K
€ 746K
€ 752K
€ 798K
€ 506K
€ -29K
€ -23K
Working capital
€ 3.66M
€ 3.48M
€ 4.17M
€ 4.47M
€ 4.60M
€ 4.56M
€ 4.98M
€ 5.55M
€ 6.22M
€ 7.00M
€ 7.80M
€ -3.74M
€ 38.05M
€ 5.99M
Current ratio
1.60
1.56
1.80
1.97
2.14
2.10
2.21
2.45
2.55
3.11
2.70
0.58
3.50
45.84
Quick ratio
5.63
4.73
5.33
6.28
5.19
3.76
3.74
3.80
3.37
4.13
3.55
0.64
0.03
-1.94
Working capital ratio
20.69
20.28
24.27
28.64
30.97
27.73
28.01
29.79
27.18
33.40
24.92
11.33
3.51
117.10
Totaal activa
€ 81.06M
€ 83.15M
€ 84.99M
€ 86.60M
€ 87.98M
€ 89.80M
€ 91.80M
€ 93.59M
€ 95.88M
€ 97.31M
€ 100.63M
€ 94.49M
€ 53.27M
€ 6.12M
Schulden
€ 78.15M
€ 81.05M
€ 82.89M
€ 84.98M
€ 86.94M
€ 89.47M
€ 91.73M
€ 93.52M
€ 95.81M
€ 97.24M
€ 100.56M
€ 94.06M
€ 53.26M
€ 6.08M
Schulden op korte termijn
€ 3.92M
€ 4.10M
€ 3.50M
€ 3.02M
€ 2.84M
€ 3.24M
€ 3.28M
€ 3.14M
€ 3.53M
€ 2.91M
€ 4.04M
€ 8.34M
€ 15.15M
€ 52K
Schulden op lange termijn
€ 72.05M
€ 74.88M
€ 77.65M
€ 80.37M
€ 82.92M
€ 85.31M
€ 87.61M
€ 89.70M
€ 91.80M
€ 93.92M
€ 95.97M
€ 85.24M
€ 38.04M
€ 5.95M
Solvabiliteit
3.59%
2.52%
2.47%
1.88%
1.18%
0.37%
0.07%
0.07%
0.07%
0.07%
0.07%
0.46%
0.02%
0.63%
Langetermijnschuldgraad
24.78
35.69
37.01
49.38
79.69
259.34
1,295.02
1,325.93
1,356.97
1,376.28
1,406.42
194.40
4,545.63
155.14
Schulden / EBITDA
359.08
282.25
925.21
1,070.01
462.34
269.68
341.40
747.70
352.41
309.11
332.64
918.40
38.35
2.26
Interest Coverage Ratio
0.07
0.03
2.13
30.88
Bruto rentabiliteit
29.05%
43.4%
36.01%
41.29%
71.75%
264.88%
1150.35%
959.16%
1102.17%
1101.76%
1169.14%
115.32%
-351.89%
-59.06%
Netto rentabiliteit
29.05%
43.4%
36.01%
41.29%
71.75%
264.88%
1150.35%
959.16%
1102.09%
1100.97%
1168.35%
115.2%
-358.33%
-60.33%
Return On Assets (ROA)
1.04
1.10
0.89
0.78
0.85
0.97
0.85
0.69
0.78
0.77
0.79
0.53
-0.06
-0.38
Return On Equity (ROE)
29.05
43.40
36.01
41.29
71.75
264.88
1,150.35
959.16
1,102.09
1,100.97
1,168.35
115.20
-358.33
-60.33
Klantenkrediet
987.70
932.43
943.44
981.66
14.71
175.72
Leverancierskrediet
1.70
5.27
119.17
5.66
Days Sales Outstanding (DSO)
987.70
932.43
943.44
981.66
14.71
175.72
Days Sales of Inventory (DSI)
424.67
1,014.16
Inventory Turnover Ratio
0.91
1.54
0.72
Werknemers
Personeelskost per werknemer