Wat doet Devagro Saneringen?
Devagro Saneringen is gespecialiseerd in milieusanering en het beheer van verontreinigde locaties. Het bedrijf biedt diensten aan voor de sanering van bodem en grondwater, en zorgt ervoor dat wordt voldaan aan milieuregels. Ze richten zich op duurzame oplossingen om ecosystemen te herstellen en de volksgezondheid te beschermen.
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 655K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 4.66MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 865KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 592KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 27.26MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 6.7%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Xavyve 91,41%, Devatran 91,41%, Aplinka 42,57%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 12.2%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.09
- Winstgevendheid > 0%
- 14.1%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
27.26M
|
€
22.44M
|
€
12.66M
|
€
13.76M
|
|
|
€
592K
|
€
252K
|
€
494K
|
€
907K
|
|
|
€
655K
|
€
32K
|
€
43K
|
€
269K
|
|
|
€
4.66M
|
€
4.00M
|
€
3.97M
|
€
4.08M
|
|
|
12.21%
|
14.9%
|
19.54%
|
20.51%
|
|
|
€
20.75M
|
€
9.81M
|
€
3.97M
|
€
3.20M
|
|
|
€
4.75M
|
€
2.87M
|
€
1.68M
|
€
8.32M
|
|
|
20.50
|
23.20
|
19.70
|
19.70
|
Publicaties 55
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 03/07/2025
- Ontslagen - Benoemingen 20/06/2024
- Ontslagen - Benoemingen 15/09/2023
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Benaming - Maatschappelijke Zetel 07/04/2022
- Ontslagen - Benoemingen 16/09/2021
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Devagro Saneringen, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Devagro Saneringen?
Het btw-nummer van Devagro Saneringen is BE0472.402.074.
Hoeveel werknemers werken er bij Devagro Saneringen?
In 2025 heeft Devagro Saneringen 20.50 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Devagro Saneringen opgericht?
Devagro Saneringen werd opgericht in 10-07-2000.
Wat is het officiële adres van Devagro Saneringen?
Het officiële adres van Devagro Saneringen is Pitantiestraat 100 Waregem 8792.
Wat is de juridische vorm van Devagro Saneringen?
De juridische vorm van Devagro Saneringen is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Devagro Saneringen?
De omzet van Devagro Saneringen in boekjaar 2025 bedroeg €27,259,253.
Wat doet Devagro Saneringen?
Devagro Saneringen is gespecialiseerd in milieusanering en het beheer van verontreinigde locaties. Het bedrijf biedt diensten aan voor de sanering van bodem en grondwater, en zorgt ervoor dat wordt voldaan aan milieuregels. Ze richten zich op duurzame oplossingen om ecosystemen te herstellen en de volksgezondheid te beschermen.
Is Devagro Saneringen een betrouwbaar bedrijf?
Devagro Saneringen is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0472.402.074 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Devagro Saneringen?
De geschatte kredietlimiet van Devagro Saneringen is €1,553,293.
Is Devagro Saneringen nog actief?
Devagro Saneringen heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.