Over Efluenz
Efluenz is een naamloze vennootschap uit Brussel, opgericht in 2018. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie". Over boekjaar 2025 boekte Efluenz een winst van €435.715. Daarmee sluit Efluenz 6 boekjaren op rij af met winst. De omzet bedroeg €2,6 miljoen. Er werkten gemiddeld 12 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €454.179, goed voor een solvabiliteit van 38%. In 2019 was dat €103.025. Er zijn 7 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2019 tot 2025.
- Sectoren
- Marketingbureaus
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 436K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 454KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 38.2%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.62Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 441KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 598KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 2.57MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 16.0%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Rossel & Cie 69,76%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 38.2%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.62
- Winstgevendheid > 0%
- 95.9%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
Omzet
|
€
2.57M
|
|
|
|
|
€
1.39M
|
€
925K
|
€
788K
|
€
530K
|
|
|
€
598K
|
€
305K
|
€
244K
|
€
56K
|
|
|
€
436K
|
€
217K
|
€
173K
|
€
37K
|
|
|
€
454K
|
€
818K
|
€
601K
|
€
428K
|
|
|
38.21%
|
66.96%
|
76.26%
|
71.35%
|
|
|
€
735K
|
€
404K
|
€
187K
|
€
172K
|
|
|
€
686K
|
€
806K
|
€
256K
|
€
79K
|
|
|
12.00
|
10.00
|
10.00
|
10.00
|
Publicaties 4
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 08/05/2024
- Demissions, Nominations - Modification Forme Juridique 26/08/2019
- Statuts (Traduction, Coordination, Autres Modifications, ) - Denomination - Siege Social - Capital, Actions - Demissions, Nominations 15/07/2019
- Rubrique Constitution (Nouvelle Personne Morale, Ouverture Succursale, Etc...) 13/09/2018
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Efluenz, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Efluenz?
Het btw-nummer van Efluenz is BE0703.907.224.
Hoeveel werknemers werken er bij Efluenz?
In 2025 heeft Efluenz 12.00 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Efluenz opgericht?
Efluenz werd opgericht in 11-09-2018.
Wat is het officiële adres van Efluenz?
Het officiële adres van Efluenz is Koningsstraat 100 Brussel 1000.
Wat is de juridische vorm van Efluenz?
De juridische vorm van Efluenz is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Efluenz?
De omzet van Efluenz in boekjaar 2025 bedroeg €2,572,068.
Is Efluenz een betrouwbaar bedrijf?
Efluenz is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0703.907.224 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Efluenz?
De geschatte kredietlimiet van Efluenz is €913,111.
Is Efluenz nog actief?
Efluenz heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.