SW

Strubbe, Wim

BE0559.794.720

Over Strubbe, Wim

Strubbe, Wim is een andere federale dienst uit Brugge, opgericht in 2014. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van huisartspraktijken".

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0559.794.720
Oprichtingsdatum
Opgericht in 01-09-2014
EUID-nummer
BEKBOBCE.0559.794.720
Type onderneming
Natuurlijk Persoon
Hoofdvestiging
Dudzeelse Steenweg 129/1 Brugge 8000
Juridische vorm
Andere federale dienst
Sectoren
Huisartsen
Activiteiten

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Strubbe, Wim, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Strubbe, Wim?

Het btw-nummer van Strubbe, Wim is BE0559.794.720.

Wanneer werd Strubbe, Wim opgericht?

Strubbe, Wim werd opgericht in 01-09-2014.

Wat is het officiële adres van Strubbe, Wim?

Het officiële adres van Strubbe, Wim is Dudzeelse Steenweg 129/1 Brugge 8000.

Wat is de juridische vorm van Strubbe, Wim?

De juridische vorm van Strubbe, Wim is Andere federale dienst.

Wat is de jaarlijkse omzet van Strubbe, Wim?

Strubbe, Wim heeft (nog) geen jaarrekening neergelegd, dus er zijn geen omzetcijfers beschikbaar.

Is Strubbe, Wim een betrouwbaar bedrijf?

Strubbe, Wim is een geregistreerde Natuurlijk Persoon met ondernemingsnummer 0559.794.720 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Is Strubbe, Wim nog actief?

Strubbe, Wim heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen