Over Fern Valley
Fern Valley is een naamloze vennootschap uit Kontich, opgericht in 2010. De hoofdactiviteit valt onder "Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer". Over boekjaar 2025 boekte Fern Valley een winst van €145.956. Daarmee sluit Fern Valley 14 boekjaren op rij af met winst. De omzet bedroeg €3,5 miljoen. Er werkten gemiddeld 22,8 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €1,3 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 68%. In 2011 was dat €47.684. Er zijn 15 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2011 tot 2025.
- Sectoren
- IT-bedrijven Consultancybureaus
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 146K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.25MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 67.7%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 3.09Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 150KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 228KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 3.50MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 12.4%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 67.7%
- Liquiditeit > 1.0
- 3.09
- Winstgevendheid > 0%
- 11.7%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
Omzet
|
€
3.50M
|
|
|
|
|
€
2.22M
|
€
2.64M
|
€
2.90M
|
€
2.73M
|
|
|
€
228K
|
€
241K
|
€
524K
|
€
420K
|
|
|
€
146K
|
€
159K
|
€
347K
|
€
288K
|
|
|
€
1.25M
|
€
1.11M
|
€
947K
|
€
600K
|
|
|
67.67%
|
61.87%
|
59.18%
|
32.1%
|
|
|
€
596K
|
€
678K
|
€
652K
|
€
1.27M
|
|
|
€
15K
|
€
9K
|
€
47K
|
€
74K
|
|
|
22.80
|
26.60
|
29.50
|
32.30
|
Publicaties 15
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 15/09/2023
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Doel - Ontslagen - Benoemingen 08/06/2023
- Ontslagen - Benoemingen 10/10/2022
- Ontslagen - Benoemingen 30/11/2020
- Ontslagen - Benoemingen 18/02/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Fern Valley, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Fern Valley?
Het btw-nummer van Fern Valley is BE0830.899.129.
Hoeveel werknemers werken er bij Fern Valley?
In 2025 heeft Fern Valley 22.80 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Fern Valley opgericht?
Fern Valley werd opgericht in 03-11-2010.
Wat is het officiële adres van Fern Valley?
Het officiële adres van Fern Valley is Veldkant 33/A Kontich 2550.
Wat is de juridische vorm van Fern Valley?
De juridische vorm van Fern Valley is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Fern Valley?
De omzet van Fern Valley in boekjaar 2025 bedroeg €3,495,307.
Is Fern Valley een betrouwbaar bedrijf?
Fern Valley is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0830.899.129 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Fern Valley?
De geschatte kredietlimiet van Fern Valley is €490,909.
Is Fern Valley nog actief?
Fern Valley heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.