HI

Halleman Import

BE0426.895.218

Over Halleman Import

Halleman Import is een naamloze vennootschap uit Wavre, opgericht in 1984. De hoofdactiviteit valt onder "Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen". Over boekjaar 2025 boekte Halleman Import een winst van €60.443. Daarmee sluit Halleman Import 4 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €131.712, 15% meer dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €419.330, goed voor een solvabiliteit van 90%. In 2006 was dat €150.142. Er zijn 20 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2006 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0426.895.218
Oprichtingsdatum
Opgericht in 28-12-1984
EUID-nummer
BEKBOBCE.0426.895.218
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Avenue Vésale 20 Wavre 1300
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ 60K
Increased by 48%
Eigen vermogen
€ 419K
Increased by 17%
Brutomarge
€ 132K
Increased by 15%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
89.7%
Liquiditeit > 1.0
6.46
Winstgevendheid > 0%
14.4%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 132K
€ 115K
€ 107K
€ 90K
EBITDA
€ 131K
€ 99K
€ 90K
€ 76K
Winst
€ 60K
€ 41K
€ 30K
€ 15K
Eigen vermogen
€ 419K
€ 359K
€ 318K
€ 288K
Solvabiliteit
89.72%
83.21%
81.3%
76.74%
Schulden
€ 48K
€ 72K
€ 73K
€ 87K
Cash
€ 222K
€ 206K
€ 150K
€ 99K

Publicaties 31

Alle publicaties

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Halleman Import, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Halleman Import?

Het btw-nummer van Halleman Import is BE0426.895.218.

Wanneer werd Halleman Import opgericht?

Halleman Import werd opgericht in 28-12-1984.

Wat is het officiële adres van Halleman Import?

Het officiële adres van Halleman Import is Avenue Vésale 20 Wavre 1300.

Wat is de juridische vorm van Halleman Import?

De juridische vorm van Halleman Import is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Halleman Import?

De jaarrekening van Halleman Import over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Halleman Import een betrouwbaar bedrijf?

Halleman Import is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0426.895.218 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Halleman Import?

De geschatte kredietlimiet van Halleman Import is €153,136.

Is Halleman Import nog actief?

Halleman Import heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen