KW

Kaai West

BE0728.925.702

Over Kaai West

Kaai West is een besloten vennootschap uit Brussel, opgericht in 2019. De hoofdactiviteit valt onder "Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten". Over boekjaar 2025 boekte Kaai West een winst van €14.472. Een jaar eerder, in 2024, was er nog een verlies van €168.743. De omzet bedroeg €372.192. Het eigen vermogen is negatief (-€399.323): de schulden zijn groter dan de bezittingen. In 2020 was dat €42.536. Er zijn 6 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2020 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0728.925.702
Oprichtingsdatum
Opgericht in 26-06-2019
EUID-nummer
BEKBOBCE.0728.925.702
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Marnixlaan 28 Brussel 1000
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Activiteiten
Signalen
Negatief eigen vermogen
Slechte liquiditeit
Winstgevend
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ 14K
Increased by 109%
Eigen vermogen
€ -399K
Increased by 3%
Omzet
€ 372K
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
-15.3%
Liquiditeit > 1.0
0.02
Winstgevendheid > 0%
-3.6%
2025
2024
2023
2022
Omzet
€ 372K
Brutomarge
€ 330K
€ 206K
€ 62K
€ 91K
EBITDA
€ 304K
€ 192K
€ 60K
€ 90K
Winst
€ 14K
€ -169K
€ -198K
€ -28K
Eigen vermogen
€ -399K
€ -414K
€ -245K
€ -47K
Solvabiliteit
-15.3%
-14.49%
-8.55%
-1.78%
Schulden
€ 3.01M
€ 3.27M
€ 3.11M
€ 2.67M
Cash
€ 3K
€ 92K
€ 74K
€ 214K

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Kaai West, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Kaai West?

Het btw-nummer van Kaai West is BE0728.925.702.

Wanneer werd Kaai West opgericht?

Kaai West werd opgericht in 26-06-2019.

Wat is het officiële adres van Kaai West?

Het officiële adres van Kaai West is Marnixlaan 28 Brussel 1000.

Wat is de juridische vorm van Kaai West?

De juridische vorm van Kaai West is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Kaai West?

De omzet van Kaai West in boekjaar 2025 bedroeg €372,192.

Is Kaai West een betrouwbaar bedrijf?

Kaai West is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0728.925.702 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Kaai West?

De geschatte kredietlimiet van Kaai West is €294,104.

Is Kaai West nog actief?

Kaai West heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen