Wat doet M2Q?
M2Q is een technologiebedrijf dat zich richt op innovatieve softwareoplossingen voor verschillende sectoren. Het concentreert zich op het verbeteren van bedrijfsprocessen door middel van automatisering en data-analyse. M2Q heeft als doel organisaties te versterken door middel van tools die efficiëntie en gefundeerde besluitvorming bevorderen.
- Sectoren
- IT-bedrijven
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 409K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 2.80MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 51.1%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.99Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 428KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 600KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 6.88MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 11.0%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Investeringen
- Takto 46%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 51.1%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.99
- Winstgevendheid > 0%
- 14.6%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
Omzet
|
€
6.88M
|
|
|
|
|
€
3.10M
|
€
2.83M
|
€
3.70M
|
€
3.31M
|
|
|
€
600K
|
€
349K
|
€
1.04M
|
€
997K
|
|
|
€
409K
|
€
253K
|
€
761K
|
€
695K
|
|
|
€
2.80M
|
€
3.89M
|
€
3.72M
|
€
3.21M
|
|
|
51.14%
|
75.34%
|
67.26%
|
69.06%
|
|
|
€
2.67M
|
€
1.26M
|
€
1.80M
|
€
1.44M
|
|
|
€
25K
|
€
14K
|
€
48K
|
€
21K
|
|
|
33.60
|
34.80
|
39.50
|
37.50
|
Publicaties 36
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 27/11/2024
- Ontslagen - Benoemingen 07/04/2023
- Ontslagen - Benoemingen 05/04/2022
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Doel - Ontslagen - Benoemingen 05/11/2021
- Ontslagen - Benoemingen 30/11/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over M2Q, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van M2Q?
Het btw-nummer van M2Q is BE0472.593.797.
Hoeveel werknemers werken er bij M2Q?
In 2025 heeft M2Q 33.60 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd M2Q opgericht?
M2Q werd opgericht in 04-08-2000.
Wat is het officiële adres van M2Q?
Het officiële adres van M2Q is Veldkant 33A Kontich 2550.
Wat is de juridische vorm van M2Q?
De juridische vorm van M2Q is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van M2Q?
De omzet van M2Q in boekjaar 2025 bedroeg €6,881,419.
Wat doet M2Q?
M2Q is een technologiebedrijf dat zich richt op innovatieve softwareoplossingen voor verschillende sectoren. Het concentreert zich op het verbeteren van bedrijfsprocessen door middel van automatisering en data-analyse. M2Q heeft als doel organisaties te versterken door middel van tools die efficiëntie en gefundeerde besluitvorming bevorderen.
Is M2Q een betrouwbaar bedrijf?
M2Q is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0472.593.797 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van M2Q?
De geschatte kredietlimiet van M2Q is €1,242,824.
Is M2Q nog actief?
M2Q heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.