Wat doet Prefer Construct?
PREFER CONSTRUCT is gespecialiseerd in het bieden van uitgebreide bouw- en renovatiediensten. Het bedrijf richt zich op duurzame bouwpraktijken en innovatieve ontwerpoplossingen. Hun expertise bestrijkt verschillende sectoren, waaronder woningen, commercieel en industriële projecten.
- Sectoren
- Bosbouwbedrijven
- Signalen
-
Slechte liquiditeitSlechte liquiditeit 0.91
De current ratio ligt onder 1: mogelijk onvoldoende om kortlopende schulden te dekken.
WinstgevendWinstgevend € 354KHet bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 2.70MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 1.30MPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 1.44MPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 11.29MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 14.3%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 21.9%
- Liquiditeit > 1.0
- 0.91
- Winstgevendheid > 0%
- 13.1%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
11.29M
|
€
10.71M
|
€
12.16M
|
€
11.96M
|
|
|
€
1.44M
|
€
732K
|
€
894K
|
€
874K
|
|
|
€
354K
|
€
-586K
|
€
-181K
|
€
-295K
|
|
|
€
2.70M
|
€
2.05M
|
€
2.67M
|
€
4.39M
|
|
|
21.87%
|
17.52%
|
24.37%
|
41.52%
|
|
|
€
9.62M
|
€
9.62M
|
€
8.27M
|
€
6.16M
|
|
|
€
258K
|
€
940
|
€
2K
|
€
2K
|
|
|
19.70
|
16.00
|
17.00
|
19.00
|
Publicaties 36
Alle publicaties- Demissions, Nominations 06/03/2024
- Demissions, Nominations 11/08/2023
- Demissions, Nominations 09/03/2021
- Capital, Actions - Demissions, Nominations - Statuts (Traduction, Coordination, Autres Modifications, ) - Modification Forme Juridique - Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 10/08/2020
- Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 27/04/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Prefer Construct, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Prefer Construct?
Het btw-nummer van Prefer Construct is BE0413.746.570.
Hoeveel werknemers werken er bij Prefer Construct?
In 2025 heeft Prefer Construct 19.70 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Prefer Construct opgericht?
Prefer Construct werd opgericht in 01-11-1973.
Wat is het officiële adres van Prefer Construct?
Het officiële adres van Prefer Construct is Sart D'avette 110 Flémalle 4400.
Wat is de juridische vorm van Prefer Construct?
De juridische vorm van Prefer Construct is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Prefer Construct?
De omzet van Prefer Construct in boekjaar 2025 bedroeg €11,286,181.
Wat doet Prefer Construct?
PREFER CONSTRUCT is gespecialiseerd in het bieden van uitgebreide bouw- en renovatiediensten. Het bedrijf richt zich op duurzame bouwpraktijken en innovatieve ontwerpoplossingen. Hun expertise bestrijkt verschillende sectoren, waaronder woningen, commercieel en industriële projecten.
Is Prefer Construct een betrouwbaar bedrijf?
Prefer Construct is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0413.746.570 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Prefer Construct?
De geschatte kredietlimiet van Prefer Construct is €1,852,823.
Is Prefer Construct nog actief?
Prefer Construct heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.