PP

Pro Plaza Invest

BE0568.513.436

Over Pro Plaza Invest

Pro Plaza Invest is een naamloze vennootschap uit Geel, opgericht in 2015. Over boekjaar 2025 boekte Pro Plaza Invest een verlies van €12.035. Het verlies is groter dan in 2024, toen het €755 bedroeg. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg -€17.678. Het eigen vermogen bedraagt €1,1 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 83%. In 2015 was dat €71.839. Er zijn 11 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2015 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0568.513.436
Oprichtingsdatum
Opgericht in 08-01-2015
EUID-nummer
BEKBOBCE.0568.513.436
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Winkelom 83B/1 Geel 2440
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Activiteiten
Geen resultaten gevonden
Signalen
Rapporteert verlies
Negatieve cashflow
Negatieve EBITDA
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit

Financiële kerncijfers

Winst
€ -12K
Decreased by 1494%
Eigen vermogen
€ 1.07M
Decreased by 1%
Brutomarge
€ -18K
Decreased by 234%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
83.0%
Liquiditeit > 1.0
8.08
Winstgevendheid > 0%
-1.1%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ -18K
€ 13K
€ 128K
€ 27K
EBITDA
€ -19K
€ 12K
€ 126K
€ 26K
Winst
€ -12K
€ -755
€ 80K
€ 16K
Eigen vermogen
€ 1.07M
€ 1.08M
€ 1.08M
€ 1.00M
Solvabiliteit
82.96%
64.75%
52.59%
45.56%
Schulden
€ 219K
€ 588K
€ 974K
€ 1.20M
Cash
€ 26K
€ 156K
€ 38K
€ 110K

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Pro Plaza Invest, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Pro Plaza Invest?

Het btw-nummer van Pro Plaza Invest is BE0568.513.436.

Wanneer werd Pro Plaza Invest opgericht?

Pro Plaza Invest werd opgericht in 08-01-2015.

Wat is het officiële adres van Pro Plaza Invest?

Het officiële adres van Pro Plaza Invest is Winkelom 83B/1 Geel 2440.

Wat is de juridische vorm van Pro Plaza Invest?

De juridische vorm van Pro Plaza Invest is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Pro Plaza Invest?

De jaarrekening van Pro Plaza Invest over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Pro Plaza Invest een betrouwbaar bedrijf?

Pro Plaza Invest is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0568.513.436 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Pro Plaza Invest?

De geschatte kredietlimiet van Pro Plaza Invest is €52,059.

Is Pro Plaza Invest nog actief?

Pro Plaza Invest heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen