RI

Resto In Viridi

BE0747.852.281

Over Resto In Viridi

Resto In Viridi is een besloten vennootschap uit Alken, opgericht in 2020. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening". Over boekjaar 2025 boekte Resto In Viridi een winst van €42.091. Daarmee sluit Resto In Viridi 5 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €482.420, 3,4% minder dan in 2024. Er werkten gemiddeld 2 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €340.751, goed voor een solvabiliteit van 80%. In 2021 was dat €149.945. Er zijn 5 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2021 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0747.852.281
Oprichtingsdatum
Opgericht in 04-06-2020
EUID-nummer
BEKBOBCE.0747.852.281
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Industrieterrein Kolmen 1085 Alken 3570
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Sectoren
Restaurants
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA
Gezonde sociale schulden

Financiële kerncijfers

Winst
€ 42K
Decreased by 36%
Eigen vermogen
€ 341K
Increased by 14%
Brutomarge
€ 482K
Decreased by 3%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
80.0%
Liquiditeit > 1.0
4.06
Winstgevendheid > 0%
12.4%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 482K
€ 499K
€ 502K
€ 394K
EBITDA
€ 97K
€ 129K
€ 130K
€ 65K
Winst
€ 42K
€ 65K
€ 65K
€ 18K
Eigen vermogen
€ 341K
€ 299K
€ 233K
€ 168K
Solvabiliteit
79.98%
79.11%
69.41%
58.46%
Schulden
€ 85K
€ 79K
€ 103K
€ 119K
Cash
€ 327K
€ 253K
€ 218K
€ 150K
Werknemers
2.00
2.00
2.80
2.30

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Resto In Viridi, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Resto In Viridi?

Het btw-nummer van Resto In Viridi is BE0747.852.281.

Hoeveel werknemers werken er bij Resto In Viridi?

In 2025 heeft Resto In Viridi 2.00 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.

Wanneer werd Resto In Viridi opgericht?

Resto In Viridi werd opgericht in 04-06-2020.

Wat is het officiële adres van Resto In Viridi?

Het officiële adres van Resto In Viridi is Industrieterrein Kolmen 1085 Alken 3570.

Wat is de juridische vorm van Resto In Viridi?

De juridische vorm van Resto In Viridi is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Resto In Viridi?

De jaarrekening van Resto In Viridi over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Resto In Viridi een betrouwbaar bedrijf?

Resto In Viridi is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0747.852.281 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Resto In Viridi?

De geschatte kredietlimiet van Resto In Viridi is €110,950.

Is Resto In Viridi nog actief?

Resto In Viridi heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen