RB

Riba Brecht

BE0452.562.903

Wat doet Riba Brecht?

RIBA BRECHT is gespecialiseerd in de productie en distributie van hoogwaardige bouwmaterialen. Het bedrijf richt zich op innovatieve oplossingen om te voldoen aan de veranderende behoeften van de bouwsector. RIBA BRECHT is toegewijd aan duurzaamheid en efficiëntie in zijn activiteiten.
Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0452.562.903
Oprichtingsdatum
Opgericht in 21-04-1994
EUID-nummer
BEKBOBCE.0452.562.903
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Industrielaan 6 Brecht 2960
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Signalen
Rapporteert verlies
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ -19K
Decreased by 19%
Eigen vermogen
€ 1.45M
Decreased by 1%
Brutomarge
€ 24K
Decreased by 32%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
100.0%
Liquiditeit > 1.0
4,286.37
Winstgevendheid > 0%
-1.3%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 24K
€ 36K
€ 36K
€ 126K
EBITDA
€ 13K
€ 35K
€ 34K
€ 124K
Winst
€ -19K
€ -16K
€ -16K
€ 101K
Eigen vermogen
€ 1.45M
€ 1.47M
€ 1.49M
€ 1.50M
Solvabiliteit
99.98%
99.66%
99.84%
79.46%
Schulden
€ 275
€ 5K
€ 2K
€ 389K
Cash
€ 17K
€ 122K
€ 75K
€ 140K

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Riba Brecht, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Riba Brecht?

Het btw-nummer van Riba Brecht is BE0452.562.903.

Wanneer werd Riba Brecht opgericht?

Riba Brecht werd opgericht in 21-04-1994.

Wat is het officiële adres van Riba Brecht?

Het officiële adres van Riba Brecht is Industrielaan 6 Brecht 2960.

Wat is de juridische vorm van Riba Brecht?

De juridische vorm van Riba Brecht is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Riba Brecht?

De jaarrekening van Riba Brecht over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Wat doet Riba Brecht?

RIBA BRECHT is gespecialiseerd in de productie en distributie van hoogwaardige bouwmaterialen. Het bedrijf richt zich op innovatieve oplossingen om te voldoen aan de veranderende behoeften van de bouwsector. RIBA BRECHT is toegewijd aan duurzaamheid en efficiëntie in zijn activiteiten.

Is Riba Brecht een betrouwbaar bedrijf?

Riba Brecht is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0452.562.903 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Riba Brecht?

De geschatte kredietlimiet van Riba Brecht is €83,601.

Is Riba Brecht nog actief?

Riba Brecht heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen