Over Vialines
Vialines is een naamloze vennootschap uit Liège, opgericht in 2001. De hoofdactiviteit valt onder "Bouw van autowegen en andere wegen". Over boekjaar 2024 boekte Vialines een winst van €258.009. Daarmee sluit Vialines 19 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €1,1 miljoen, 5,9% meer dan in 2023. Er werkten gemiddeld 16,5 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €1,2 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 61%. In 2006 was dat €434.805. Er zijn 19 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2006 tot 2024.
- Sectoren
- Elektriciens
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 341K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.19MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 61.1%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 3.34Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 269KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 351KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 11.4%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Socogetra 100%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 61.1%
- Liquiditeit > 1.0
- 3.34
- Winstgevendheid > 0%
- 21.7%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2021
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
1.08M
|
€
1.02M
|
€
790K
|
€
762K
|
|
|
€
351K
|
€
315K
|
€
199K
|
€
199K
|
|
|
€
258K
|
€
170K
|
€
115K
|
€
70K
|
|
|
€
1.19M
|
€
931K
|
€
761K
|
€
647K
|
|
|
61.09%
|
49.73%
|
44.06%
|
34.18%
|
|
|
€
521K
|
€
720K
|
€
769K
|
€
1.02M
|
|
|
€
315K
|
€
162K
|
€
300K
|
€
867K
|
|
|
16.50
|
17.50
|
14.50
|
14.50
|
Publicaties 30
Alle publicaties- Statuts (Traduction, Coordination, Autres Modifications, ) 19/01/2024
- Demissions, Nominations 09/10/2023
- Demissions, Nominations 06/12/2021
- Demissions, Nominations 18/11/2020
- Demissions, Nominations 27/01/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Vialines, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Vialines?
Het btw-nummer van Vialines is BE0474.049.094.
Hoeveel werknemers werken er bij Vialines?
In 2024 heeft Vialines 16.50 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Vialines opgericht?
Vialines werd opgericht in 21-02-2001.
Wat is het officiële adres van Vialines?
Het officiële adres van Vialines is Avenue Albert-Ier 85/01 Liège 4030.
Wat is de juridische vorm van Vialines?
De juridische vorm van Vialines is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Vialines?
De jaarrekening van Vialines over boekjaar 2024 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Vialines een betrouwbaar bedrijf?
Vialines is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0474.049.094 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Vialines?
De geschatte kredietlimiet van Vialines is €437,394.
Is Vialines nog actief?
Vialines heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.