Over Acg Performance
Acg Performance is een naamloze vennootschap uit Merelbeke-Melle, opgericht in 2020. De hoofdactiviteit valt onder "Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)". Over boekjaar 2025 boekte Acg Performance een winst van €366.122. Daarmee sluit Acg Performance 5 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €1,3 miljoen, 40% meer dan in 2024. Er werkten gemiddeld 5 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €1,3 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 59%. In 2021 was dat €658.364. Er zijn 5 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2021 tot 2025.
- Sectoren
- Groothandels
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 366K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.30MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 58.7%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 757KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 903KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 5.5%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 58.7%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.19
- Winstgevendheid > 0%
- 28.1%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
1.32M
|
€
946K
|
€
896K
|
€
652K
|
|
|
€
903K
|
€
653K
|
€
666K
|
€
495K
|
|
|
€
366K
|
€
394K
|
€
432K
|
€
306K
|
|
|
€
1.30M
|
€
1.30M
|
€
907K
|
€
674K
|
|
|
58.72%
|
80.98%
|
74.53%
|
64.61%
|
|
|
€
915K
|
€
306K
|
€
310K
|
€
369K
|
|
|
€
420K
|
€
53K
|
€
183K
|
€
81K
|
|
|
5.00
|
4.00
|
4.00
|
4.00
|
Publicaties 5
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Benaming - Ontslagen - Benoemingen 23/11/2023
- Ontslagen - Benoemingen 14/10/2022
- Ontslagen - Benoemingen 12/03/2021
- Boekjaar - Diversen 15/12/2020
- Rubriek Oprichting (Nieuwe Rechtspersoon, Opening Bijkantoor, Enz...) 10/06/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Acg Performance, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Acg Performance?
Het btw-nummer van Acg Performance is BE0747.728.359.
Hoeveel werknemers werken er bij Acg Performance?
In 2025 heeft Acg Performance 5.00 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Acg Performance opgericht?
Acg Performance werd opgericht in 29-05-2020.
Wat is het officiële adres van Acg Performance?
Het officiële adres van Acg Performance is Fraterstraat 119 Merelbeke-Melle 9820.
Wat is de juridische vorm van Acg Performance?
De juridische vorm van Acg Performance is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Acg Performance?
De jaarrekening van Acg Performance over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Acg Performance een betrouwbaar bedrijf?
Acg Performance is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0747.728.359 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Acg Performance?
De geschatte kredietlimiet van Acg Performance is €915,085.
Is Acg Performance nog actief?
Acg Performance heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.