FA

Five Aces

BE0842.504.287

Wat doet Five Aces?

Five Aces is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het bieden van innovatieve oplossingen in de technologiesector. Ze richten zich op het ontwikkelen van software en digitale tools die de efficiëntie en productiviteit van bedrijven verbeteren. Met een sterke focus op kwaliteit en klanttevredenheid, streeft Five Aces ernaar organisaties te versterken in hun digitale transformatie.
Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0842.504.287
Oprichtingsdatum
Opgericht in 09-01-2012
EUID-nummer
BEKBOBCE.0842.504.287
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Zwaarveld 34 Hamme (Vl.) 9220
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Sectoren
Holdings
Activiteiten
64210 - Activiteiten van holdings
Signalen
Slechte liquiditeit
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ 105K
Increased by 72%
Eigen vermogen
€ 2.19M
Increased by 5%
Brutomarge
€ 172K
Increased by 47%
Gezondheid
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 172K
€ 117K
€ 57K
€ 63K
EBITDA
€ 170K
€ 115K
€ 56K
€ 61K
Winst
€ 105K
€ 61K
€ 10K
€ 14K
Eigen vermogen
€ 2.19M
€ 2.08M
€ 2.02M
€ 2.01M
Solvabiliteit
60.36%
57.64%
55.9%
55.44%
Schulden
€ 1.44M
€ 1.53M
€ 1.59M
€ 1.62M
Cash
€ 22K
€ 9K
€ 12K
€ 25K

Publicaties 12

Alle publicaties

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Five Aces, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Five Aces?

Het btw-nummer van Five Aces is BE0842.504.287.

Wanneer werd Five Aces opgericht?

Five Aces werd opgericht in 09-01-2012.

Wat is het officiële adres van Five Aces?

Het officiële adres van Five Aces is Zwaarveld 34 Hamme (Vl.) 9220.

Wat is de juridische vorm van Five Aces?

De juridische vorm van Five Aces is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Five Aces?

De jaarrekening van Five Aces over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Wat doet Five Aces?

Five Aces is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het bieden van innovatieve oplossingen in de technologiesector. Ze richten zich op het ontwikkelen van software en digitale tools die de efficiëntie en productiviteit van bedrijven verbeteren. Met een sterke focus op kwaliteit en klanttevredenheid, streeft Five Aces ernaar organisaties te versterken in hun digitale transformatie.

Is Five Aces een betrouwbaar bedrijf?

Five Aces is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0842.504.287 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Is Five Aces nog actief?

Five Aces heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen