HE

Harmony Energy

BE1007.081.219

Over Harmony Energy

Harmony Energy is een besloten vennootschap uit Kortrijk, opgericht in 2024. De hoofdactiviteit valt onder "Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer". Over boekjaar 2025 boekte Harmony Energy een verlies van €101.014. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg -€94.352. Het eigen vermogen bedraagt €53.153, goed voor een solvabiliteit van 85%.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
1007.081.219
Oprichtingsdatum
Opgericht op 13-03-2024
EUID-nummer
BEKBOBCE.1007.081.219
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Gemeenhof(Heu) 37 Kortrijk 8501
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Signalen
Rapporteert verlies
Negatieve cashflow
Negatieve EBITDA
Laag risico
Goede liquiditeit

Financiële kerncijfers

Winst
€ -101K
Eigen vermogen
€ 53K
Brutomarge
€ -94K
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
84,9%
Liquiditeit > 1,0
2,85
Winstgevendheid > 0%
-190,0%
2025
Brutomarge
€ -94K
EBITDA
€ -95K
Winst
€ -101K
Eigen vermogen
€ 53K
Solvabiliteit
84,92%
Schulden
€ 9K
Cash
€ 15K

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Harmony Energy, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Harmony Energy?

Het btw-nummer van Harmony Energy is BE1007.081.219.

Wanneer werd Harmony Energy opgericht?

Harmony Energy werd opgericht in 13-03-2024.

Wat is het officiële adres van Harmony Energy?

Het officiële adres van Harmony Energy is Gemeenhof(Heu) 37 Kortrijk 8501.

Wat is de juridische vorm van Harmony Energy?

De juridische vorm van Harmony Energy is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Harmony Energy?

De jaarrekening van Harmony Energy over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Harmony Energy een betrouwbaar bedrijf?

Harmony Energy is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 1007.081.219 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Harmony Energy?

De geschatte kredietlimiet van Harmony Energy is €2,591.

Is Harmony Energy nog actief?

Harmony Energy heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen