Over Innogarant
Innogarant is een besloten vennootschap uit Roosdaal, opgericht in 2016. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van holdings". Over boekjaar 2025 boekte Innogarant een winst van €631.668. Daarmee sluit Innogarant 4 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €787.872, 17% meer dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €1,1 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 73%. In 2018 was dat €38.975. Er zijn 8 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2018 tot 2025.
- Sectoren
- Groothandels Holdings
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 787K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.08MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 72.6%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 3.03Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 632KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 787KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 72.6%
- Liquiditeit > 1.0
- 3.03
- Winstgevendheid > 0%
- 58.6%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
788K
|
€
675K
|
€
366K
|
€
206K
|
|
|
€
787K
|
€
675K
|
€
365K
|
€
206K
|
|
|
€
632K
|
€
476K
|
€
279K
|
€
159K
|
|
|
€
1.08M
|
€
440K
|
€
464K
|
€
185K
|
|
|
72.55%
|
33.8%
|
57.19%
|
43.56%
|
|
|
€
408K
|
€
861K
|
€
347K
|
€
240K
|
|
|
€
283K
|
€
85K
|
€
222K
|
€
151K
|
Publicaties 4
Alle publicatiesVeelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Innogarant, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Innogarant?
Het btw-nummer van Innogarant is BE0654.840.070.
Wanneer werd Innogarant opgericht?
Innogarant werd opgericht in 19-05-2016.
Wat is het officiële adres van Innogarant?
Het officiële adres van Innogarant is Piezelstraat 81/1 Roosdaal 1760.
Wat is de juridische vorm van Innogarant?
De juridische vorm van Innogarant is Besloten Vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Innogarant?
De jaarrekening van Innogarant over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Innogarant een betrouwbaar bedrijf?
Innogarant is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0654.840.070 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Innogarant?
De geschatte kredietlimiet van Innogarant is €895,908.
Is Innogarant nog actief?
Innogarant heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.