Over Ishafleur
Ishafleur is een besloten vennootschap uit Aartselaar, opgericht in 2013. De hoofdactiviteit valt onder "Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg". Over boekjaar 2025 boekte Ishafleur een winst van €153.228. Daarmee sluit Ishafleur 12 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €226.571, 4,2% meer dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €613.477, goed voor een solvabiliteit van 98%. In 2014 was dat €32.744. Er zijn 12 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2014 tot 2025.
- Sectoren
- Bloemisten Landbouwbedrijven
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 153K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 613KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 98.0%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 36.69Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 160KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 226KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 98.0%
- Liquiditeit > 1.0
- 36.69
- Winstgevendheid > 0%
- 25.0%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
227K
|
€
217K
|
€
178K
|
€
146K
|
|
|
€
226K
|
€
217K
|
€
177K
|
€
146K
|
|
|
€
153K
|
€
145K
|
€
111K
|
€
94K
|
|
|
€
613K
|
€
489K
|
€
344K
|
€
247K
|
|
|
97.99%
|
94.5%
|
87.8%
|
85.46%
|
|
|
€
13K
|
€
28K
|
€
48K
|
€
42K
|
|
|
€
445K
|
€
326K
|
€
117K
|
€
115K
|
Publicaties 5
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Wijziging Rechtsvorm - Diversen - Adressen Anders Dan Maatschappelijke Zetel - Ontslagen - Benoemingen 12/07/2023
- Ontslagen - Benoemingen - Wijziging Rechtsvorm 16/07/2020
- Me. - Jaarrekening 31.12.2015, Ggk 20.06.2016, Ngl 24.06.2016 16221-0314-008 30/06/2016
- Me. - Jaarrekening 31.12.2014, Ggk 20.06.2015, Ngl 22.07.2015 15336-0346-008 29/07/2015
- Rubriek Oprichting (Nieuwe Rechtspersoon, Opening Bijkantoor, Enz...) 20/08/2013
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Ishafleur, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Ishafleur?
Het btw-nummer van Ishafleur is BE0537.370.201.
Wanneer werd Ishafleur opgericht?
Ishafleur werd opgericht in 06-08-2013.
Wat is het officiële adres van Ishafleur?
Het officiële adres van Ishafleur is Leugstraat 58 Aartselaar 2630.
Wat is de juridische vorm van Ishafleur?
De juridische vorm van Ishafleur is Besloten Vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Ishafleur?
De jaarrekening van Ishafleur over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Ishafleur een betrouwbaar bedrijf?
Ishafleur is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0537.370.201 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Ishafleur?
De geschatte kredietlimiet van Ishafleur is €273,278.
Is Ishafleur nog actief?
Ishafleur heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.