Juridische situatie
Ondernemingsnummer
Oprichtingsdatum
EUID-nummer
Type onderneming
Hoofdvestiging
Juridische vorm
- Sectoren
- Holdings
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 293K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 459KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 68.0%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 4.34Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 267KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 363KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
- Solvabiliteit > 25%
- 68.0%
- Liquiditeit > 1.0
- 4.34
- Winstgevendheid > 0%
- 43.0%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2021
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
371K
|
€
116K
|
€
109K
|
€
124K
|
|
|
€
363K
|
€
112K
|
€
107K
|
€
121K
|
|
|
€
197K
|
€
59K
|
€
60K
|
€
73K
|
|
|
€
459K
|
€
262K
|
€
202K
|
€
143K
|
|
|
67.97%
|
57.92%
|
49.77%
|
38.21%
|
|
|
€
216K
|
€
190K
|
€
204K
|
€
231K
|
|
|
€
121K
|
€
145K
|
€
161K
|
€
149K
|
Publicaties 10
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Wijziging Rechtsvorm - Doel - Ontslagen - Benoemingen 10/11/2023
- Maatschappelijke Zetel 03/02/2020
- Maatschappelijke Zetel 30/01/2019
- Me. - Jaarrekening 31.12.2015, Ggk 03.06.2016, Ngl 11.08.2016 16424-0347-012 19/08/2016
- Me. - Jaarrekening 31.12.2014, Ggk 05.06.2015, Ngl 27.08.2015 15512-0310-011 03/09/2015
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Luco Management, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Luco Management?
Het btw-nummer van Luco Management is BE0839.856.187.
Wanneer werd Luco Management opgericht?
Luco Management werd opgericht in 03-10-2011.
Wat is het officiële adres van Luco Management?
Het officiële adres van Luco Management is Kapelstraat 113 Dilsen-Stokkem 3650.
Wat is de juridische vorm van Luco Management?
De juridische vorm van Luco Management is Besloten Vennootschap.
Wat is de juridische situatie van Luco Management?
De juridische situatie van Luco Management is Normale toestand.
Wat is de jaarlijkse omzet van Luco Management?
De jaarlijkse omzet van Luco Management is €0.
Waar kan ik Luco Management vinden?
Luco Management is gevestigd op Kapelstraat 113 Dilsen-Stokkem 3650 in Dilsen-Stokkem (3650).
Is Luco Management een betrouwbaar bedrijf?
Luco Management is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0839.856.187 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Luco Management?
De geschatte kredietlimiet van Luco Management is €411,214.
Is Luco Management nog actief?
Luco Management heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.