Juridische situatie
Ondernemingsnummer
Oprichtingsdatum
EUID-nummer
Type onderneming
Hoofdvestiging
Juridische vorm
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 252K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 622KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 58.7%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 2.42Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 175KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 252KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
- Solvabiliteit > 25%
- 58.7%
- Liquiditeit > 1.0
- 2.42
- Winstgevendheid > 0%
- 28.2%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
253K
|
€
232K
|
€
84K
|
€
77K
|
|
|
€
252K
|
€
232K
|
€
84K
|
€
77K
|
|
|
€
175K
|
€
162K
|
€
61K
|
€
52K
|
|
|
€
622K
|
€
446K
|
€
284K
|
€
223K
|
|
|
58.69%
|
72.65%
|
52.52%
|
48.6%
|
|
|
€
437K
|
€
168K
|
€
257K
|
€
236K
|
|
|
€
111K
|
€
76K
|
€
283K
|
€
246K
|
Publicaties 23
Alle publicaties- Wijziging Rechtsvorm - Benaming - Ontslagen - Benoemingen 16/10/2019
- Maatschappelijke Zetel - Ontslagen - Benoemingen 02/05/2019
- Me. - Jaarrekening 30.06.2016, Ggk 02.12.2016, Ngl 15.12.2016 16704-0074-010 23/12/2016
- Me. - Jaarrekening 30.06.2015, Ggk 04.12.2015, Ngl 28.12.2015 15710-0162-011 07/01/2016
- Me. - Jaarrekening 30.06.2014, Ggk 05.12.2014, Ngl 30.12.2014 14712-0102-011 07/01/2015
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Pauwels Fire & Stone, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Pauwels Fire & Stone?
Het btw-nummer van Pauwels Fire & Stone is BE0467.031.640.
Wanneer werd Pauwels Fire & Stone opgericht?
Pauwels Fire & Stone werd opgericht in 06-10-1999.
Wat is het officiële adres van Pauwels Fire & Stone?
Het officiële adres van Pauwels Fire & Stone is Lege Moerstraat(Stl) 10 Sint-Laureins 9980.
Wat is de juridische vorm van Pauwels Fire & Stone?
De juridische vorm van Pauwels Fire & Stone is Besloten Vennootschap.
Wat is de juridische situatie van Pauwels Fire & Stone?
De juridische situatie van Pauwels Fire & Stone is Normale toestand.
Wat is de jaarlijkse omzet van Pauwels Fire & Stone?
De jaarlijkse omzet van Pauwels Fire & Stone is €0.
Waar kan ik Pauwels Fire & Stone vinden?
Pauwels Fire & Stone is gevestigd op Lege Moerstraat(Stl) 10 Sint-Laureins 9980 in Sint-Laureins (9980).
Is Pauwels Fire & Stone een betrouwbaar bedrijf?
Pauwels Fire & Stone is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0467.031.640 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Pauwels Fire & Stone?
De geschatte kredietlimiet van Pauwels Fire & Stone is €301,832.
Is Pauwels Fire & Stone nog actief?
Pauwels Fire & Stone heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.