SD

Sika Diamond Tools

BE0876.570.489

Over Sika Diamond Tools

Sika Diamond Tools is een besloten vennootschap uit Brugge, opgericht in 2005. De hoofdactiviteit valt onder "Groothandel in gereedschapswerktuigen". Over boekjaar 2025 boekte Sika Diamond Tools een verlies van €19.738. Het verlies is groter dan in 2024, toen het €12.296 bedroeg. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg -€22.349. Het eigen vermogen bedraagt €305.916, goed voor een solvabiliteit van 99%. In 2006 was dat €81.126. Er zijn 20 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2006 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0876.570.489
Oprichtingsdatum
Opgericht in 10-10-2005
EUID-nummer
BEKBOBCE.0876.570.489
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Sint-Kristoffelstraat 35 Brugge 8310
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Activiteiten
Signalen
Rapporteert verlies
Negatieve cashflow
Negatieve EBITDA
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit

Financiële kerncijfers

Winst
€ -20K
Decreased by 61%
Eigen vermogen
€ 306K
Decreased by 7%
Brutomarge
€ -22K
Decreased by 336%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
98.7%
Liquiditeit > 1.0
73.31
Winstgevendheid > 0%
-6.5%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ -22K
€ -5K
€ 16K
€ 37K
EBITDA
€ -24K
€ -6K
€ 13K
€ 35K
Winst
€ -20K
€ -12K
€ 2K
€ 13K
Eigen vermogen
€ 306K
€ 328K
€ 344K
€ 341K
Solvabiliteit
98.65%
99.14%
97.73%
96.31%
Schulden
€ 4K
€ 3K
€ 8K
€ 13K
Cash
€ 294K
€ 309K
€ 322K
€ 321K

Publicaties 12

Alle publicaties

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Sika Diamond Tools, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Sika Diamond Tools?

Het btw-nummer van Sika Diamond Tools is BE0876.570.489.

Wanneer werd Sika Diamond Tools opgericht?

Sika Diamond Tools werd opgericht in 10-10-2005.

Wat is het officiële adres van Sika Diamond Tools?

Het officiële adres van Sika Diamond Tools is Sint-Kristoffelstraat 35 Brugge 8310.

Wat is de juridische vorm van Sika Diamond Tools?

De juridische vorm van Sika Diamond Tools is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Sika Diamond Tools?

De jaarrekening van Sika Diamond Tools over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Sika Diamond Tools een betrouwbaar bedrijf?

Sika Diamond Tools is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0876.570.489 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Sika Diamond Tools?

De geschatte kredietlimiet van Sika Diamond Tools is €14,913.

Is Sika Diamond Tools nog actief?

Sika Diamond Tools heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen