Over B-Flow
B-Flow is een naamloze vennootschap uit Kontich, opgericht in 2018. De hoofdactiviteit valt onder "Ontwerpen van computerprogramma’s". Over boekjaar 2025 boekte B-Flow een winst van €203.926. Daarmee sluit B-Flow 7 boekjaren op rij af met winst. De omzet bedroeg €2,9 miljoen. Er werkten gemiddeld 8,8 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €537.838, goed voor een solvabiliteit van 45%. In 2019 was dat €90.317. Er zijn 7 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2019 tot 2025.
- Sectoren
- IT-bedrijven
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 204K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 538KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 44.9%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.78Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 218KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 345KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 2.88MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 10.6%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Cornerbrix 80%, Cass-Consult 4%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 44.9%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.78
- Winstgevendheid > 0%
- 37.9%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
Omzet
|
€
2.88M
|
|
|
|
|
€
1.04M
|
€
888K
|
€
834K
|
€
538K
|
|
|
€
345K
|
€
257K
|
€
403K
|
€
263K
|
|
|
€
204K
|
€
162K
|
€
282K
|
€
187K
|
|
|
€
538K
|
€
517K
|
€
355K
|
€
73K
|
|
|
44.9%
|
45.78%
|
44.27%
|
6.26%
|
|
|
€
660K
|
€
612K
|
€
446K
|
€
1.09M
|
|
|
€
128K
|
€
9K
|
€
12K
|
€
5K
|
|
|
8.80
|
10.80
|
7.80
|
5.80
|
Publicaties 7
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 22/12/2023
- Ontslagen - Benoemingen 15/09/2023
- Ontslagen - Benoemingen 23/09/2021
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Benaming 21/01/2021
- Ontslagen - Benoemingen 03/12/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over B-Flow, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van B-Flow?
Het btw-nummer van B-Flow is BE0688.928.147.
Hoeveel werknemers werken er bij B-Flow?
In 2025 heeft B-Flow 8.80 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd B-Flow opgericht?
B-Flow werd opgericht in 26-01-2018.
Wat is het officiële adres van B-Flow?
Het officiële adres van B-Flow is Veldkant 33 A Kontich 2550.
Wat is de juridische vorm van B-Flow?
De juridische vorm van B-Flow is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van B-Flow?
De omzet van B-Flow in boekjaar 2025 bedroeg €2,879,241.
Is B-Flow een betrouwbaar bedrijf?
B-Flow is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0688.928.147 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van B-Flow?
De geschatte kredietlimiet van B-Flow is €642,260.
Is B-Flow nog actief?
B-Flow heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.