CP

Care Property Invest

BE0456.378.070

Over Care Property Invest

Care Property Invest is een naamloze vennootschap uit Schoten, opgericht in 1995. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van geldmarkt- en niet-geldmarktbeleggingsfondsen". Er is nog geen jaarrekening van Care Property Invest beschikbaar.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0456.378.070
Oprichtingsdatum
Opgericht in 30-10-1995
EUID-nummer
BEKBOBCE.0456.378.070
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Horstebaan 3 Schoten 2900
Juridische vorm
Naamloze vennootschap

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Care Property Invest, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Care Property Invest?

Het btw-nummer van Care Property Invest is BE0456.378.070.

Wat is de officiële website van Care Property Invest?

De officiële website van Care Property Invest is www.carepropertyinvest.be.

Wanneer werd Care Property Invest opgericht?

Care Property Invest werd opgericht in 30-10-1995.

Wat is het officiële adres van Care Property Invest?

Het officiële adres van Care Property Invest is Horstebaan 3 Schoten 2900.

Wat is de juridische vorm van Care Property Invest?

De juridische vorm van Care Property Invest is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Care Property Invest?

Care Property Invest heeft (nog) geen jaarrekening neergelegd, dus er zijn geen omzetcijfers beschikbaar.

Is Care Property Invest een betrouwbaar bedrijf?

Care Property Invest is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0456.378.070 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Is Care Property Invest nog actief?

Care Property Invest heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen