DG

D&B Green Invest

BE0734.932.673

Over D&B Green Invest

D&B Green Invest is een besloten vennootschap uit Estinnes, opgericht in 2019. De hoofdactiviteit valt onder "Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen". Over boekjaar 2025 boekte D&B Green Invest een winst van €64.756. Daarmee sluit D&B Green Invest 6 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €253.654, 39% meer dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €202.101, goed voor een solvabiliteit van 17%. In 2020 was dat €32.988. Er zijn 6 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2020 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0734.932.673
Oprichtingsdatum
Opgericht in 26-09-2019
EUID-nummer
BEKBOBCE.0734.932.673
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Rue Grégoire Jurion(Vbr) 12 Estinnes 7120
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Signalen
Slechte liquiditeit
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ 65K
Increased by 584%
Eigen vermogen
€ 202K
Increased by 47%
Brutomarge
€ 254K
Increased by 39%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
16.9%
Liquiditeit > 1.0
0.84
Winstgevendheid > 0%
32.0%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 254K
€ 183K
€ 201K
€ 200K
EBITDA
€ 252K
€ 182K
€ 200K
€ 200K
Winst
€ 65K
€ 9K
€ 29K
€ 50K
Eigen vermogen
€ 202K
€ 137K
€ 128K
€ 99K
Solvabiliteit
16.85%
10.86%
9.48%
6.63%
Schulden
€ 998K
€ 1.13M
€ 1.22M
€ 1.40M
Cash
€ 175K
€ 107K
€ 135K
€ 34K

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over D&B Green Invest, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van D&B Green Invest?

Het btw-nummer van D&B Green Invest is BE0734.932.673.

Wanneer werd D&B Green Invest opgericht?

D&B Green Invest werd opgericht in 26-09-2019.

Wat is het officiële adres van D&B Green Invest?

Het officiële adres van D&B Green Invest is Rue Grégoire Jurion(Vbr) 12 Estinnes 7120.

Wat is de juridische vorm van D&B Green Invest?

De juridische vorm van D&B Green Invest is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van D&B Green Invest?

De jaarrekening van D&B Green Invest over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is D&B Green Invest een betrouwbaar bedrijf?

D&B Green Invest is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0734.932.673 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van D&B Green Invest?

De geschatte kredietlimiet van D&B Green Invest is €208,640.

Is D&B Green Invest nog actief?

D&B Green Invest heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen