FT

Ferryman Technologies

BE0670.837.746

Wat doet Ferryman Technologies?

Ferryman Technologies is gespecialiseerd in het aanbieden van innovatieve softwareoplossingen voor supply chain management. Het bedrijf richt zich op het verbeteren van de operationele efficiëntie en zichtbaarheid door middel van geavanceerde analyses en automatiseringstools. Hun diensten zijn gericht op verschillende sectoren, waardoor bedrijven hun logistiek kunnen stroomlijnen en de algehele prestaties kunnen verbeteren.
Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0670.837.746
Oprichtingsdatum
Opgericht in 07-02-2017
EUID-nummer
BEKBOBCE.0670.837.746
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Kievitstraat 16 Grimbergen 1850
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Sectoren
Holdings
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ -62K
Increased by 53%
Eigen vermogen
€ 2.33M
Decreased by 3%
Brutomarge
€ 138K
Increased by 162%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
46.1%
Liquiditeit > 1.0
1.37
Winstgevendheid > 0%
-2.7%
2024
2023
2022
2021
Brutomarge
€ 138K
€ 53K
€ 102K
€ 65K
EBITDA
€ 135K
€ -11K
€ 99K
€ 63K
Winst
€ -62K
€ -130K
€ 44K
€ 39K
Eigen vermogen
€ 2.33M
€ 2.40M
€ 2.01M
€ 1.97M
Solvabiliteit
46.08%
44.33%
64.13%
70.16%
Schulden
€ 2.73M
€ 3.01M
€ 1.12M
€ 837K
Cash
€ 4K
€ 321K
€ 46K
€ 7

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Ferryman Technologies, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Ferryman Technologies?

Het btw-nummer van Ferryman Technologies is BE0670.837.746.

Wanneer werd Ferryman Technologies opgericht?

Ferryman Technologies werd opgericht in 07-02-2017.

Wat is het officiële adres van Ferryman Technologies?

Het officiële adres van Ferryman Technologies is Kievitstraat 16 Grimbergen 1850.

Wat is de juridische vorm van Ferryman Technologies?

De juridische vorm van Ferryman Technologies is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Ferryman Technologies?

De jaarrekening van Ferryman Technologies over boekjaar 2024 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Wat doet Ferryman Technologies?

Ferryman Technologies is gespecialiseerd in het aanbieden van innovatieve softwareoplossingen voor supply chain management. Het bedrijf richt zich op het verbeteren van de operationele efficiëntie en zichtbaarheid door middel van geavanceerde analyses en automatiseringstools. Hun diensten zijn gericht op verschillende sectoren, waardoor bedrijven hun logistiek kunnen stroomlijnen en de algehele prestaties kunnen verbeteren.

Is Ferryman Technologies een betrouwbaar bedrijf?

Ferryman Technologies is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0670.837.746 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Ferryman Technologies?

De geschatte kredietlimiet van Ferryman Technologies is €219,793.

Is Ferryman Technologies nog actief?

Ferryman Technologies heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen