Over Inro
Inro is een naamloze vennootschap uit Dilbeek, opgericht in 2004. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies". Over boekjaar 2025 boekte Inro een winst van €258. Daarmee sluit Inro 18 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €137.687, 4,3% minder dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €516.414, goed voor een solvabiliteit van 33%. In 2006 was dat €85.822. Er zijn 20 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2006 tot 2025.
- Sectoren
- Vastgoedkantoren Consultancybureaus
- Activiteiten
- Signalen
-
Slechte liquiditeitSlechte liquiditeit 0.08
De current ratio ligt onder 1: mogelijk onvoldoende om kortlopende schulden te dekken.
WinstgevendWinstgevend € 258Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 516KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 32.9%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 87KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 122KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 32.9%
- Liquiditeit > 1.0
- 0.08
- Winstgevendheid > 0%
- 0.1%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
138K
|
€
144K
|
€
145K
|
€
150K
|
|
|
€
122K
|
€
129K
|
€
131K
|
€
138K
|
|
|
€
258
|
€
11K
|
€
13K
|
€
13K
|
|
|
€
516K
|
€
516K
|
€
529K
|
€
517K
|
|
|
32.89%
|
33%
|
33.91%
|
32.94%
|
|
|
€
1.05M
|
€
1.05M
|
€
1.03M
|
€
1.05M
|
|
|
€
16K
|
€
81K
|
€
13K
|
€
6K
|
Publicaties 18
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Ontslagen - Benoemingen 28/12/2023
- Ontslagen - Benoemingen 28/06/2021
- Kapitaal - Aandelen 25/01/2018
- Me. - Jaarrekening 31.12.2015, Ggk 20.05.2016, Ngl 29.06.2016 16239-0446-011 04/07/2016
- Ontslagen - Benoemingen 26/10/2015
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Inro, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Inro?
Het btw-nummer van Inro is BE0863.963.360.
Wanneer werd Inro opgericht?
Inro werd opgericht in 10-03-2004.
Wat is het officiële adres van Inro?
Het officiële adres van Inro is Itterbeeksebaan 174 Dilbeek 1700.
Wat is de juridische vorm van Inro?
De juridische vorm van Inro is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Inro?
De jaarrekening van Inro over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Inro een betrouwbaar bedrijf?
Inro is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0863.963.360 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Inro?
De geschatte kredietlimiet van Inro is €109,851.
Is Inro nog actief?
Inro heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.