Over Invest 2+
Invest 2+ is een besloten vennootschap uit Sint-Truiden, opgericht in 2006. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies". Over boekjaar 2025 boekte Invest 2+ een winst van €323.098. Daarmee sluit Invest 2+ 4 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €1,1 miljoen, 8,8% meer dan in 2024. Er werkten gemiddeld 5,9 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €4 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 47%. In 2006 was dat €538.980. Er zijn 19 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2006 tot 2025.
- Activiteiten
- Signalen
-
Slechte liquiditeitSlechte liquiditeit 0.43
De current ratio ligt onder 1: mogelijk onvoldoende om kortlopende schulden te dekken.
WinstgevendWinstgevend € 323KHet bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 4.00MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 47.3%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 441KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 700KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 16.6%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Investeringen
- Gudi 100%, Gudi Construct 100%, Alu2+ 99%, +1 meer
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 47.3%
- Liquiditeit > 1.0
- 0.43
- Winstgevendheid > 0%
- 8.1%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
1.13M
|
€
1.04M
|
€
1.82M
|
€
5.11M
|
|
|
€
700K
|
€
684K
|
€
1.26M
|
€
699K
|
|
|
€
323K
|
€
434K
|
€
1.11M
|
€
556K
|
|
|
€
4.00M
|
€
1.44M
|
€
993K
|
€
873K
|
|
|
47.31%
|
47.32%
|
21.97%
|
17.4%
|
|
|
€
4.46M
|
€
1.60M
|
€
3.53M
|
€
4.15M
|
|
|
€
270K
|
€
104K
|
€
84K
|
€
36K
|
|
|
5.90
|
3.00
|
5.00
|
3.00
|
Publicaties 19
Alle publicaties- Maatschappelijke Zetel - Ontslagen - Benoemingen 19/06/2024
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Wijziging Rechtsvorm - Ontslagen - Benoemingen - Algemene Vergadering - Boekjaar 02/07/2021
- Me. - Jaarrekening 30.11.2016, Ggk 03.05.2017, Ngl 01.06.2017 17141-0477-018 07/06/2017
- Me. - Jaarrekening 30.11.2015, Ggk 04.05.2016, Ngl 23.05.2016 16131-0275-016 31/05/2016
- Me. - Jaarrekening 30.11.2014, Ggk 08.06.2015, Ngl 29.06.2015 15233-0404-016 03/07/2015
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Invest 2+, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Invest 2+?
Het btw-nummer van Invest 2+ is BE0882.893.604.
Hoeveel werknemers werken er bij Invest 2+?
In 2025 heeft Invest 2+ 5.90 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Invest 2+ opgericht?
Invest 2+ werd opgericht in 01-08-2006.
Wat is het officiële adres van Invest 2+?
Het officiële adres van Invest 2+ is Lichtenberglaan 2029 Sint-Truiden 3800.
Wat is de juridische vorm van Invest 2+?
De juridische vorm van Invest 2+ is Besloten Vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Invest 2+?
De jaarrekening van Invest 2+ over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Is Invest 2+ een betrouwbaar bedrijf?
Invest 2+ is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0882.893.604 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Invest 2+?
De geschatte kredietlimiet van Invest 2+ is €765,243.
Is Invest 2+ nog actief?
Invest 2+ heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.