Wat doet Meat & Storage Dc?
Meat & Storage DC is gespecialiseerd in de opslag en distributie van vleesproducten. Het bedrijf zorgt voor hoogwaardige behandeling en conservering van verschillende soorten vlees voor zijn klanten. Met een focus op efficiëntie en voedselveiligheid bedient het een diverse groep klanten in de voedingsindustrie.
- Sectoren
- Groothandels
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 146K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 5.05MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 54.9%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.63Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 769KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 830KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 12.2%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Investeringen
- T.n.y. - Trans 33,33%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 54.9%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.63
- Winstgevendheid > 0%
- 2.9%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
1.39M
|
€
1.41M
|
€
1.32M
|
€
1.29M
|
|
|
€
830K
|
€
838K
|
€
732K
|
€
723K
|
|
|
€
146K
|
€
229K
|
€
261K
|
€
259K
|
|
|
€
5.05M
|
€
4.91M
|
€
4.68M
|
€
4.42M
|
|
|
54.93%
|
57.68%
|
57.62%
|
55.56%
|
|
|
€
4.15M
|
€
3.60M
|
€
3.44M
|
€
3.53M
|
|
|
€
128K
|
€
54K
|
€
22K
|
€
125K
|
|
|
7.80
|
7.90
|
8.90
|
8.90
|
Publicaties 44
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) 27/01/2023
- Ontslagen - Benoemingen 09/12/2021
- Ontslagen - Benoemingen 16/07/2020
- Ontslagen - Benoemingen 22/01/2020
- Rubriek Herstructurering (Fusie, Splitsing, Overdracht Vermogen, Enz...) 29/11/2018
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Meat & Storage Dc, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Meat & Storage Dc?
Het btw-nummer van Meat & Storage Dc is BE0443.511.120.
Hoeveel werknemers werken er bij Meat & Storage Dc?
In 2025 heeft Meat & Storage Dc 7.80 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Meat & Storage Dc opgericht?
Meat & Storage Dc werd opgericht in 14-03-1991.
Wat is het officiële adres van Meat & Storage Dc?
Het officiële adres van Meat & Storage Dc is Paalstraat 10 Oudenaarde 9700.
Wat is de juridische vorm van Meat & Storage Dc?
De juridische vorm van Meat & Storage Dc is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Meat & Storage Dc?
De jaarrekening van Meat & Storage Dc over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Wat doet Meat & Storage Dc?
Meat & Storage DC is gespecialiseerd in de opslag en distributie van vleesproducten. Het bedrijf zorgt voor hoogwaardige behandeling en conservering van verschillende soorten vlees voor zijn klanten. Met een focus op efficiëntie en voedselveiligheid bedient het een diverse groep klanten in de voedingsindustrie.
Is Meat & Storage Dc een betrouwbaar bedrijf?
Meat & Storage Dc is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0443.511.120 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Meat & Storage Dc?
De geschatte kredietlimiet van Meat & Storage Dc is €1,018,873.
Is Meat & Storage Dc nog actief?
Meat & Storage Dc heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.