AN

Apotheker Neyt

BE0848.149.093

Over Apotheker Neyt

Apotheker Neyt is een besloten vennootschap uit Brugge, opgericht in 2012. De hoofdactiviteit valt onder "Detailhandel in farmaceutische producten". Over boekjaar 2025 boekte Apotheker Neyt een winst van €177.693. Daarmee sluit Apotheker Neyt 7 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €420.412, 3,4% minder dan in 2024. Er werkten gemiddeld 3,2 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €698.845, goed voor een solvabiliteit van 54%. In 2013 was dat €51.806. Er zijn 13 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2013 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0848.149.093
Oprichtingsdatum
Opgericht in 20-08-2012
EUID-nummer
BEKBOBCE.0848.149.093
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Geldmuntstraat 32 Brugge 8000
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Sectoren
Apotheken
Activiteiten
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA
Gezonde sociale schulden

Financiële kerncijfers

Winst
€ 178K
Decreased by 12%
Eigen vermogen
€ 699K
Decreased by 13%
Brutomarge
€ 420K
Decreased by 3%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
53.7%
Liquiditeit > 1.0
2.74
Winstgevendheid > 0%
25.4%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 420K
€ 435K
€ 350K
€ 311K
EBITDA
€ 294K
€ 328K
€ 275K
€ 259K
Winst
€ 178K
€ 201K
€ 159K
€ 142K
Eigen vermogen
€ 699K
€ 806K
€ 610K
€ 452K
Solvabiliteit
53.73%
58.69%
49.26%
39.7%
Schulden
€ 602K
€ 567K
€ 628K
€ 686K
Cash
€ 455K
€ 495K
€ 372K
€ 295K
Werknemers
3.20
2.10
0.90
0.90

Publicaties 6

Alle publicaties

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Apotheker Neyt, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Apotheker Neyt?

Het btw-nummer van Apotheker Neyt is BE0848.149.093.

Hoeveel werknemers werken er bij Apotheker Neyt?

In 2025 heeft Apotheker Neyt 3.20 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.

Wanneer werd Apotheker Neyt opgericht?

Apotheker Neyt werd opgericht in 20-08-2012.

Wat is het officiële adres van Apotheker Neyt?

Het officiële adres van Apotheker Neyt is Geldmuntstraat 32 Brugge 8000.

Wat is de juridische vorm van Apotheker Neyt?

De juridische vorm van Apotheker Neyt is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Apotheker Neyt?

De jaarrekening van Apotheker Neyt over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Apotheker Neyt een betrouwbaar bedrijf?

Apotheker Neyt is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0848.149.093 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Apotheker Neyt?

De geschatte kredietlimiet van Apotheker Neyt is €350,185.

Is Apotheker Neyt nog actief?

Apotheker Neyt heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen