M

Miveco.com

BE0474.134.020

Over Miveco.com

Miveco.com is een besloten vennootschap uit Antwerpen, opgericht in 2001. De hoofdactiviteit valt onder "Ontwerpen van computerprogramma’s". Over boekjaar 2025 boekte Miveco.com een winst van €384.880. Daarmee sluit Miveco.com 14 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €844.947, 40% meer dan in 2024. Er werkten gemiddeld 2 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €417.557, goed voor een solvabiliteit van 60%. In 2007 was dat €53.917. Er zijn 19 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2007 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0474.134.020
Oprichtingsdatum
Opgericht in 20-02-2001
EUID-nummer
BEKBOBCE.0474.134.020
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Lambermontstraat 28 Antwerpen 2000
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Activiteiten
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA
Gezonde sociale schulden

Financiële kerncijfers

Winst
€ 385K
Increased by 70%
Eigen vermogen
€ 418K
Increased by 1178%
Brutomarge
€ 845K
Increased by 40%
Gezondheid
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 845K
€ 604K
€ 493K
€ 341K
EBITDA
€ 429K
€ 393K
€ 252K
€ 124K
Winst
€ 385K
€ 226K
€ 103K
€ 24K
Eigen vermogen
€ 418K
€ 33K
€ 640K
€ 537K
Solvabiliteit
60.03%
8.6%
48.4%
44.65%
Schulden
€ 278K
€ 348K
€ 682K
€ 665K
Cash
€ 90K
€ 41K
€ 14K
€ 1K
Werknemers
2.00
2.00
2.00
3.50

Publicaties 20

Alle publicaties
  • Wijziging Rechtsvorm - Ontslagen - Benoemingen 08/12/2023
  • Me. - Jaarrekening 30.09.2016, Ggk 31.03.2017, Ngl 27.04.2017 17106-0370-019 04/05/2017
  • Me. - Jaarrekening 30.09.2015, Ggk 30.03.2016, Ngl 27.04.2016 16108-0377-018 03/05/2016
  • Me. - Jaarrekening 30.09.2014, Ggk 20.03.2015, Ngl 31.03.2015 15078-0485-018 01/04/2015
  • Me. - Jaarrekening 30.09.2013, Ggk 30.01.2014, Ngl 31.01.2014 14019-0542-016 04/02/2014

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Miveco.com, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Miveco.com?

Het btw-nummer van Miveco.com is BE0474.134.020.

Hoeveel werknemers werken er bij Miveco.com?

In 2025 heeft Miveco.com 2.00 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.

Wanneer werd Miveco.com opgericht?

Miveco.com werd opgericht in 20-02-2001.

Wat is het officiële adres van Miveco.com?

Het officiële adres van Miveco.com is Lambermontstraat 28 Antwerpen 2000.

Wat is de juridische vorm van Miveco.com?

De juridische vorm van Miveco.com is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Miveco.com?

De jaarrekening van Miveco.com over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Miveco.com een betrouwbaar bedrijf?

Miveco.com is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0474.134.020 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Is Miveco.com nog actief?

Miveco.com heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen