Juridische situatie
Ondernemingsnummer
Oprichtingsdatum
EUID-nummer
Type onderneming
Hoofdvestiging
Juridische vorm
- Sectoren
- Landbouwbedrijven Groothandels
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 202K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 691KEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 36.5%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.52Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 130KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 203KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 5.4%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Solvabiliteit > 25%
- 36.5%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.52
- Winstgevendheid > 0%
- 18.7%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
234K
|
€
193K
|
€
280K
|
€
329K
|
|
|
€
203K
|
€
148K
|
€
238K
|
€
298K
|
|
|
€
129K
|
€
92K
|
€
191K
|
€
261K
|
|
|
€
691K
|
€
630K
|
€
568K
|
€
543K
|
|
|
36.46%
|
36.2%
|
35.6%
|
35.11%
|
|
|
€
1.20M
|
€
1.11M
|
€
1.03M
|
€
1.00M
|
|
|
€
670K
|
€
646K
|
€
469K
|
€
210K
|
|
|
0.40
|
0.40
|
0.50
|
0.50
|
Publicaties 24
Alle publicaties- Statuts (Traduction, Coordination, Autres Modifications, ) - Modification Forme Juridique - Demissions, Nominations 12/01/2024
- Me. - Comptes Annuels 30.06.2016, App 12.12.2016, Dpt 25.01.2017 17023-0072-016 01/02/2017
- Me. - Comptes Annuels 30.06.2015, App 14.12.2015, Dpt 01.02.2016 16038-0410-016 10/02/2016
- Me. - Comptes Annuels 30.06.2014, App 08.12.2014, Dpt 23.12.2014 14703-0088-016 29/12/2014
- Me. - Comptes Annuels 30.06.2013, App 09.12.2013, Dpt 30.01.2014 14020-0560-016 04/02/2014
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Moulin D'arc, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Moulin D'arc?
Het btw-nummer van Moulin D'arc is BE0463.333.465.
Hoeveel werknemers werken er bij Moulin D'arc?
In 2025 heeft Moulin D'arc 0.40 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Moulin D'arc opgericht?
Moulin D'arc werd opgericht in 07-05-1998.
Wat is het officiële adres van Moulin D'arc?
Het officiële adres van Moulin D'arc is Place D' Arc(Aw) 9 Frasnes-Lez-Anvaing 7910.
Wat is de juridische vorm van Moulin D'arc?
De juridische vorm van Moulin D'arc is Besloten Vennootschap.
Wat is de juridische situatie van Moulin D'arc?
De juridische situatie van Moulin D'arc is Normale toestand.
Wat is de jaarlijkse omzet van Moulin D'arc?
De jaarlijkse omzet van Moulin D'arc is €0.
Waar kan ik Moulin D'arc vinden?
Moulin D'arc is gevestigd op Place D' Arc(Aw) 9 Frasnes-Lez-Anvaing 7910 in Frasnes-lez-Anvaing (7910).
Is Moulin D'arc een betrouwbaar bedrijf?
Moulin D'arc is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0463.333.465 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Moulin D'arc?
De geschatte kredietlimiet van Moulin D'arc is €219,330.
Is Moulin D'arc nog actief?
Moulin D'arc heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.