Juridische situatie
Ondernemingsnummer
Oprichtingsdatum
EUID-nummer
Type onderneming
Hoofdvestiging
Juridische vorm
- Sectoren
- Marketingbureaus Bosbouwbedrijven
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 284K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.12MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.95Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 490KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 647KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 10.9%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Nivan 99,99%, Color Design 99,86%
- Solvabiliteit > 25%
- 21.6%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.95
- Winstgevendheid > 0%
- 25.3%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
1.70M
|
€
1.80M
|
€
1.58M
|
€
1.37M
|
|
|
€
647K
|
€
612K
|
€
440K
|
€
125K
|
|
|
€
284K
|
€
305K
|
€
203K
|
€
59K
|
|
|
€
1.12M
|
€
838K
|
€
533K
|
€
330K
|
|
|
21.6%
|
20.72%
|
14.56%
|
9.37%
|
|
|
€
3.97M
|
€
3.11M
|
€
3.03M
|
€
3.15M
|
|
|
€
282K
|
€
803K
|
€
497K
|
€
393K
|
|
|
20.10
|
13.60
|
15.60
|
15.60
|
Publicaties 26
Alle publicaties- Demissions, Nominations 30/01/2024
- Ontslagen - Benoemingen - Algemene Vergadering - Boekjaar - Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) 20/07/2021
- Maatschappelijke Zetel 16/01/2019
- Ontslagen - Benoemingen 03/01/2018
- Me. - Comptes Annuels 30.06.2016, App 20.12.2016, Dpt 22.12.2016 16714-0515-018 29/12/2016
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Publisign Vp, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Publisign Vp?
Het btw-nummer van Publisign Vp is BE0459.516.120.
Hoeveel werknemers werken er bij Publisign Vp?
In 2025 heeft Publisign Vp 20.10 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Publisign Vp opgericht?
Publisign Vp werd opgericht in 19-12-1996.
Wat is het officiële adres van Publisign Vp?
Het officiële adres van Publisign Vp is Zoning Ouest(L) 11 Lessines 7860.
Wat is de juridische vorm van Publisign Vp?
De juridische vorm van Publisign Vp is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.
Wat is de juridische situatie van Publisign Vp?
De juridische situatie van Publisign Vp is Normale toestand.
Wat is de jaarlijkse omzet van Publisign Vp?
De jaarlijkse omzet van Publisign Vp is €0.
Waar kan ik Publisign Vp vinden?
Publisign Vp is gevestigd op Zoning Ouest(L) 11 Lessines 7860 in Lessines (7860).
Is Publisign Vp een betrouwbaar bedrijf?
Publisign Vp is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0459.516.120 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Publisign Vp?
De geschatte kredietlimiet van Publisign Vp is €643,709.
Is Publisign Vp nog actief?
Publisign Vp heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.