SC

Stressless Consulting

BE0887.908.009

Over Stressless Consulting

Stressless Consulting is een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid uit Lummen, opgericht in 2007. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies". Over boekjaar 2025 boekte Stressless Consulting een winst van €45.997. Daarmee sluit Stressless Consulting 9 boekjaren op rij af met winst. De omzet werd niet gepubliceerd, wat gebruikelijk is bij een verkorte jaarrekening. De brutomarge bedroeg €83.871, 48% meer dan in 2024. Het eigen vermogen bedraagt €496.056, goed voor een solvabiliteit van 80%. In 2007 was dat €8.343. Er zijn 19 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2007 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0887.908.009
Oprichtingsdatum
Opgericht in 13-03-2007
EUID-nummer
BEKBOBCE.0887.908.009
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Groenstraat 14 Lummen 3560
Juridische vorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Signalen
Winstgevend
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Goede liquiditeit
Positieve cashflow
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ 46K
Increased by 59%
Eigen vermogen
€ 496K
Increased by 10%
Brutomarge
€ 84K
Increased by 48%
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
80.2%
Liquiditeit > 1.0
7.01
Winstgevendheid > 0%
9.3%
2025
2024
2023
2022
Brutomarge
€ 84K
€ 57K
€ 61K
€ 46K
EBITDA
€ 82K
€ 56K
€ 55K
€ 43K
Winst
€ 46K
€ 29K
€ 27K
€ 23K
Eigen vermogen
€ 496K
€ 450K
€ 421K
€ 394K
Solvabiliteit
80.2%
68.52%
66.6%
64.81%
Schulden
€ 123K
€ 207K
€ 211K
€ 214K
Cash
€ 10K
€ 26K
€ 19K
€ 2K

Publicaties 10

Alle publicaties
  • Me. - Jaarrekening 31.12.2015, Ggk 13.05.2016, Ngl 07.04.2017 17092-0063-013 14/04/2017
  • Me. - Jaarrekening 31.12.2014, Ggk 13.05.2015, Ngl 26.11.2015 15673-0015-012 30/11/2015
  • Me. - Jaarrekening 31.12.2013, Ggk 13.05.2014, Ngl 25.08.2014 14452-0116-013 26/08/2014
  • Me. - Jaarrekening 31.12.2012, Ggk 13.05.2013, Ngl 30.08.2013 13503-0198-014 05/09/2013
  • Me. - Jaarrekening 31.12.2011, Ggk 14.05.2012, Ngl 31.08.2012 12497-0124-015 05/09/2012

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Stressless Consulting, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Stressless Consulting?

Het btw-nummer van Stressless Consulting is BE0887.908.009.

Wanneer werd Stressless Consulting opgericht?

Stressless Consulting werd opgericht in 13-03-2007.

Wat is het officiële adres van Stressless Consulting?

Het officiële adres van Stressless Consulting is Groenstraat 14 Lummen 3560.

Wat is de juridische vorm van Stressless Consulting?

De juridische vorm van Stressless Consulting is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de jaarlijkse omzet van Stressless Consulting?

De jaarrekening van Stressless Consulting over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.

Is Stressless Consulting een betrouwbaar bedrijf?

Stressless Consulting is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0887.908.009 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Stressless Consulting?

De geschatte kredietlimiet van Stressless Consulting is €104,609.

Is Stressless Consulting nog actief?

Stressless Consulting heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen