Over Forward Services
Forward Services is een naamloze vennootschap uit Hasselt, opgericht in 2017. De hoofdactiviteit valt onder "Overige zakelijke dienstverlening, neg". Over boekjaar 2025 boekte Forward Services een winst van €596.764. Dat is meer dan de winst van €456.638 in 2024. De omzet bedroeg €8,8 miljoen. Er werkten gemiddeld 36,1 voltijdse equivalenten. Het eigen vermogen bedraagt €1,7 miljoen, goed voor een solvabiliteit van 51%. In 2018 was dat €239.794. Er zijn 8 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2018 tot 2025.
- Sectoren
- IT-bedrijven
- Activiteiten
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 597K
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 1.66MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 50.7%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 2.00Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 579KPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 780KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 8.77MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 11.3%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 50.7%
- Liquiditeit > 1.0
- 2.00
- Winstgevendheid > 0%
- 35.9%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
Omzet
|
€
8.77M
|
|
|
|
|
€
3.62M
|
€
3.85M
|
€
3.44M
|
€
4.13M
|
|
|
€
780K
|
€
713K
|
€
-13K
|
€
804K
|
|
|
€
597K
|
€
457K
|
€
-84K
|
€
520K
|
|
|
€
1.66M
|
€
1.39M
|
€
1.20M
|
€
1.29M
|
|
|
50.66%
|
45.34%
|
49.33%
|
40.33%
|
|
|
€
1.62M
|
€
1.67M
|
€
1.24M
|
€
1.91M
|
|
|
€
20K
|
€
40K
|
€
82K
|
€
75K
|
|
|
36.10
|
39.00
|
50.70
|
54.20
|
Publicaties 10
Alle publicaties- Maatschappelijke Zetel 12/02/2025
- Ontslagen - Benoemingen 29/03/2023
- Ontslagen - Benoemingen 13/10/2022
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) - Ontslagen - Benoemingen 03/03/2022
- Ontslagen - Benoemingen 27/11/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Forward Services, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Forward Services?
Het btw-nummer van Forward Services is BE0673.543.848.
Hoeveel werknemers werken er bij Forward Services?
In 2025 heeft Forward Services 36.10 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Forward Services opgericht?
Forward Services werd opgericht in 27-03-2017.
Wat is het officiële adres van Forward Services?
Het officiële adres van Forward Services is Kempische Steenweg 311/5.01 Hasselt 3500.
Wat is de juridische vorm van Forward Services?
De juridische vorm van Forward Services is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Forward Services?
De omzet van Forward Services in boekjaar 2025 bedroeg €8,767,485.
Is Forward Services een betrouwbaar bedrijf?
Forward Services is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0673.543.848 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Forward Services?
De geschatte kredietlimiet van Forward Services is €1,571,351.
Is Forward Services nog actief?
Forward Services heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.