LS

Les Sarrasins

BE0873.246.755

Over Les Sarrasins

Les Sarrasins is een naamloze vennootschap uit Binche, opgericht in 2005. De hoofdactiviteit valt onder "Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed". Over boekjaar 2025 boekte Les Sarrasins een verlies van €1.376. Een jaar eerder, in 2024, was er nog een winst van €61.274. De omzet bedroeg €3.218. Het eigen vermogen bedraagt €104.271, goed voor een solvabiliteit van 64%. In 2008 was dat €144.106. Er zijn 18 jaarrekeningen beschikbaar, van boekjaar 2008 tot 2025.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
0873.246.755
Oprichtingsdatum
Opgericht in 18-04-2005
EUID-nummer
BEKBOBCE.0873.246.755
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Rue Des Mineurs(Per) 25 Binche 7134
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Signalen
Rapporteert verlies
Slechte liquiditeit
Negatieve cashflow
Sterk eigen vermogen
Laag risico
Positieve EBITDA

Financiële kerncijfers

Winst
€ -1K
Decreased by 102%
Eigen vermogen
€ 104K
Decreased by 1%
Omzet
€ 3K
Gezondheid
Solvabiliteit > 25%
64.0%
Liquiditeit > 1.0
0.48
Winstgevendheid > 0%
-1.3%
2025
2024
2023
2022
Omzet
€ 3K
Brutomarge
€ 3K
€ 66K
€ 4K
€ 3K
EBITDA
€ 954
€ 65K
€ -23K
€ -23K
Winst
€ -1K
€ 61K
€ -25K
€ -24K
Eigen vermogen
€ 104K
€ 106K
€ 44K
€ 69K
Solvabiliteit
64.01%
66.18%
28.61%
46.51%
Schulden
€ 59K
€ 54K
€ 111K
€ 80K
Cash
€ 4K
€ 1K
€ 386
€ 2K

Publicaties 17

Alle publicaties

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Les Sarrasins, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Les Sarrasins?

Het btw-nummer van Les Sarrasins is BE0873.246.755.

Wanneer werd Les Sarrasins opgericht?

Les Sarrasins werd opgericht in 18-04-2005.

Wat is het officiële adres van Les Sarrasins?

Het officiële adres van Les Sarrasins is Rue Des Mineurs(Per) 25 Binche 7134.

Wat is de juridische vorm van Les Sarrasins?

De juridische vorm van Les Sarrasins is Naamloze vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Les Sarrasins?

De omzet van Les Sarrasins in boekjaar 2025 bedroeg €3,218.

Is Les Sarrasins een betrouwbaar bedrijf?

Les Sarrasins is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0873.246.755 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Wat is de kredietlimiet van Les Sarrasins?

De geschatte kredietlimiet van Les Sarrasins is €7,014.

Is Les Sarrasins nog actief?

Les Sarrasins heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen