Wat doet Meat Meets Meat?
MEAT MEETS MEAT is gespecialiseerd in het leveren van hoogwaardige vleesproducten die afkomstig zijn van duurzame boerderijen. Het bedrijf richt zich op het aanbieden van verse, lokaal geproduceerde vleeswaren en bevordert ethische praktijken in de vleesindustrie. Hun assortiment omvat een breed scala aan vleessoorten, gericht op zowel individuele als commerciële klanten.
- Sectoren
- Consultancybureaus
- Activiteiten
- Signalen
-
Slechte liquiditeitSlechte liquiditeit 0.14
De current ratio ligt onder 1: mogelijk onvoldoende om kortlopende schulden te dekken.
WinstgevendWinstgevend € 2.44MHet bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 9.80MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 43.4%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 2.44MPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 828KPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
- Aandeelhouders
- Meat Again 50%, Fainfood 50%
- Investeringen
- Ernell 100%, Vleeswarenfabriek Favorit 95%, Alz Invest 94%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 43.4%
- Liquiditeit > 1.0
- 0.14
- Winstgevendheid > 0%
- 24.9%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
828K
|
€
782K
|
€
685K
|
€
601K
|
|
|
€
828K
|
€
782K
|
€
685K
|
€
600K
|
|
|
€
2.44M
|
€
976K
|
€
560K
|
€
707K
|
|
|
€
9.80M
|
€
7.36M
|
€
6.39M
|
€
5.83M
|
|
|
43.4%
|
34.71%
|
30.48%
|
32.71%
|
|
|
€
12.78M
|
€
13.85M
|
€
14.56M
|
€
11.99M
|
|
|
€
129K
|
€
857K
|
€
30K
|
€
362K
|
Publicaties 15
Alle publicaties- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) 10/01/2024
- Ontslagen - Benoemingen 13/09/2022
- Ontslagen - Benoemingen 27/04/2020
- Maatschappelijke Zetel 15/01/2019
- Rubriek Herstructurering (Fusie, Splitsing, Overdracht Vermogen, Enz...) 08/12/2017
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Meat Meets Meat, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Meat Meets Meat?
Het btw-nummer van Meat Meets Meat is BE0831.067.789.
Wanneer werd Meat Meets Meat opgericht?
Meat Meets Meat werd opgericht in 15-11-2010.
Wat is het officiële adres van Meat Meets Meat?
Het officiële adres van Meat Meets Meat is Ballingsweg 5/1 Zottegem 9620.
Wat is de juridische vorm van Meat Meets Meat?
De juridische vorm van Meat Meets Meat is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Meat Meets Meat?
De jaarrekening van Meat Meets Meat over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. Kleinere ondernemingen die een verkorte jaarrekening neerleggen, zijn niet verplicht hun omzet te publiceren.
Wat doet Meat Meets Meat?
MEAT MEETS MEAT is gespecialiseerd in het leveren van hoogwaardige vleesproducten die afkomstig zijn van duurzame boerderijen. Het bedrijf richt zich op het aanbieden van verse, lokaal geproduceerde vleeswaren en bevordert ethische praktijken in de vleesindustrie. Hun assortiment omvat een breed scala aan vleessoorten, gericht op zowel individuele als commerciële klanten.
Is Meat Meets Meat een betrouwbaar bedrijf?
Meat Meets Meat is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0831.067.789 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Meat Meets Meat?
De geschatte kredietlimiet van Meat Meets Meat is €1,199,962.
Is Meat Meets Meat nog actief?
Meat Meets Meat heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.