Wat doet Prefer Prefab?
PREFER PREFAB is gespecialiseerd in het ontwerpen en vervaardigen van geprefabriceerde bouwoplossingen. Het bedrijf richt zich op duurzame bouwpraktijken om efficiënte en milieuvriendelijke structuren te creëren. Door gebruik te maken van geavanceerde technologie streeft PREFER PREFAB ernaar het bouwproces te stroomlijnen en de bouwtijd te verkorten.
- Sectoren
- Bosbouwbedrijven
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 1.62M
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 3.90MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 1.64Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 2.39MPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 3.12MPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 28.89MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 11.2%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 26.3%
- Liquiditeit > 1.0
- 1.64
- Winstgevendheid > 0%
- 41.7%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
28.89M
|
€
24.40M
|
€
24.00M
|
€
20.36M
|
|
|
€
3.12M
|
€
1.82M
|
€
1.43M
|
€
573K
|
|
|
€
1.62M
|
€
1.04M
|
€
220K
|
€
-517K
|
|
|
€
3.90M
|
€
3.27M
|
€
2.91M
|
€
4.25M
|
|
|
26.29%
|
23.7%
|
18.48%
|
27.21%
|
|
|
€
10.93M
|
€
10.52M
|
€
12.83M
|
€
11.34M
|
|
|
€
1.10M
|
€
8K
|
€
8K
|
€
12K
|
|
|
49.30
|
47.10
|
47.10
|
50.30
|
Publicaties 53
Alle publicaties- Demissions, Nominations 06/03/2024
- Demissions, Nominations 11/08/2023
- Demissions, Nominations 09/03/2021
- Capital, Actions - Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 10/08/2020
- Rubrique Restructuration (Fusion, Scission, Transfert Patrimoine, Etc...) 29/04/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Prefer Prefab, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Prefer Prefab?
Het btw-nummer van Prefer Prefab is BE0416.878.482.
Hoeveel werknemers werken er bij Prefer Prefab?
In 2025 heeft Prefer Prefab 49.30 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Prefer Prefab opgericht?
Prefer Prefab werd opgericht in 11-02-1977.
Wat is het officiële adres van Prefer Prefab?
Het officiële adres van Prefer Prefab is Sart D'avette(Awr) 110 Flémalle 4400.
Wat is de juridische vorm van Prefer Prefab?
De juridische vorm van Prefer Prefab is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Prefer Prefab?
De omzet van Prefer Prefab in boekjaar 2025 bedroeg €28,887,717.
Wat doet Prefer Prefab?
PREFER PREFAB is gespecialiseerd in het ontwerpen en vervaardigen van geprefabriceerde bouwoplossingen. Het bedrijf richt zich op duurzame bouwpraktijken om efficiënte en milieuvriendelijke structuren te creëren. Door gebruik te maken van geavanceerde technologie streeft PREFER PREFAB ernaar het bouwproces te stroomlijnen en de bouwtijd te verkorten.
Is Prefer Prefab een betrouwbaar bedrijf?
Prefer Prefab is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0416.878.482 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Prefer Prefab?
De geschatte kredietlimiet van Prefer Prefab is €4,934,070.
Is Prefer Prefab nog actief?
Prefer Prefab heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.