Wat doet Silmaco?
SILMACO is gespecialiseerd in de productie van hoogwaardige industriële coatings en verven. Het bedrijf richt zich op innovatieve oplossingen voor verschillende markten, waaronder de auto- en bouwsector. SILMACO zet zich in voor duurzaamheid en de ontwikkeling van milieuvriendelijke producten.
- Sectoren
- Bosbouwbedrijven
- Signalen
-
WinstgevendWinstgevend € 4.67M
Het bedrijf rapporteerde een positief nettoresultaat in het laatste boekjaar.
Sterk eigen vermogenSterk eigen vermogen € 32.90MEen sterk eigen vermogen vormt een buffer tegen tegenvallers.
Laag risicoLaag risico 89.3%Een goede solvabiliteit (> 30%) wijst op financiële stabiliteit op lange termijn.
Goede liquiditeitGoede liquiditeit 3.74Een gezonde current ratio (≥ 1.5): voldoende vlottende activa om kortlopende schulden te dekken.
Positieve cashflowPositieve cashflow € 4.50MPositieve operationele cashflow in het laatste boekjaar.
Positieve EBITDAPositieve EBITDA € 5.17MPositieve EBITDA: de operationele activiteiten zijn winstgevend.
Hoge omzetHoge omzet € 27.48MEen aanzienlijke omzet in het laatste boekjaar.
Gezonde sociale schuldenGezonde sociale schulden 14.6%De sociale schulden blijven beheersbaar t.o.v. de personeelskosten.
- Aandeelhouders
- Smg Group 100%, Tremon Holding 75%, Kimon - Invest 25%
Financiële kerncijfers
- Solvabiliteit > 25%
- 89.3%
- Liquiditeit > 1.0
- 3.74
- Winstgevendheid > 0%
- 12.2%
|
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2025
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2024
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2023
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
2022
max) max = w;
}
}
const wClamped = Math.max(120, Math.min(800, max));
colWidths[''] = wClamped;
save && save();
})(event)">
|
|---|---|---|---|---|
|
€
27.48M
|
€
27.51M
|
€
35.74M
|
€
30.56M
|
|
|
€
5.17M
|
€
6.33M
|
€
6.15M
|
€
7.16M
|
|
|
€
4.00M
|
€
5.43M
|
€
5.28M
|
€
6.57M
|
|
|
€
32.90M
|
€
29.66M
|
€
24.93M
|
€
20.35M
|
|
|
89.27%
|
88.59%
|
84.64%
|
72.77%
|
|
|
€
3.96M
|
€
3.82M
|
€
4.52M
|
€
6.15M
|
|
|
€
7.47M
|
€
6.26M
|
€
4.87M
|
€
6.08M
|
|
|
39.30
|
38.30
|
39.10
|
36.10
|
Publicaties 53
Alle publicaties- Ontslagen - Benoemingen 06/09/2023
- Statuten (Vertaling, Cordinatie, Overige Wijzigingen, ) 23/06/2022
- Ontslagen - Benoemingen 16/12/2020
- Ontslagen - Benoemingen 06/07/2020
- Ontslagen - Benoemingen 06/07/2020
Veelgestelde vragen
Antwoorden op de meest gestelde vragen over Silmaco, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.
Wat is het BTW nummer van Silmaco?
Het btw-nummer van Silmaco is BE0432.069.870.
Hoeveel werknemers werken er bij Silmaco?
In 2025 heeft Silmaco 39.30 voltijdse equivalenten (VTE) in dienst gehad.
Wanneer werd Silmaco opgericht?
Silmaco werd opgericht in 25-09-1987.
Wat is het officiële adres van Silmaco?
Het officiële adres van Silmaco is Industrieweg 90 Lanaken 3620.
Wat is de juridische vorm van Silmaco?
De juridische vorm van Silmaco is Naamloze vennootschap.
Wat is de jaarlijkse omzet van Silmaco?
De omzet van Silmaco in boekjaar 2025 bedroeg €27,477,466.
Wat doet Silmaco?
SILMACO is gespecialiseerd in de productie van hoogwaardige industriële coatings en verven. Het bedrijf richt zich op innovatieve oplossingen voor verschillende markten, waaronder de auto- en bouwsector. SILMACO zet zich in voor duurzaamheid en de ontwikkeling van milieuvriendelijke producten.
Is Silmaco een betrouwbaar bedrijf?
Silmaco is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 0432.069.870 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.
Wat is de kredietlimiet van Silmaco?
De geschatte kredietlimiet van Silmaco is €10,000,000.
Is Silmaco nog actief?
Silmaco heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.