KD

Kappa Data Group

BE1022.476.604

Over Kappa Data Group

Kappa Data Group is een besloten vennootschap uit Nazareth-De Pinte, opgericht in 2025. De hoofdactiviteit valt onder "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies". Er is nog geen jaarrekening van Kappa Data Group beschikbaar.

Juridische situatie
Normale toestand
Ondernemingsnummer
1022.476.604
Oprichtingsdatum
Opgericht in 17-04-2025
EUID-nummer
BEKBOBCE.1022.476.604
Type onderneming
Rechtspersoon
Hoofdvestiging
Grote Steenweg 18 Nazareth-De Pinte 9840
Juridische vorm
Besloten Vennootschap

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over Kappa Data Group, op basis van de officiële gegevens van de overheid en de neergelegde jaarrekeningen.

Wat is het BTW nummer van Kappa Data Group?

Het btw-nummer van Kappa Data Group is BE1022.476.604.

Wanneer werd Kappa Data Group opgericht?

Kappa Data Group werd opgericht in 17-04-2025.

Wat is het officiële adres van Kappa Data Group?

Het officiële adres van Kappa Data Group is Grote Steenweg 18 Nazareth-De Pinte 9840.

Wat is de juridische vorm van Kappa Data Group?

De juridische vorm van Kappa Data Group is Besloten Vennootschap.

Wat is de jaarlijkse omzet van Kappa Data Group?

Kappa Data Group heeft (nog) geen jaarrekening neergelegd, dus er zijn geen omzetcijfers beschikbaar.

Is Kappa Data Group een betrouwbaar bedrijf?

Kappa Data Group is een geregistreerde Rechtspersoon met ondernemingsnummer 1022.476.604 en kan worden geverifieerd via de officiële KBO-database.

Is Kappa Data Group nog actief?

Kappa Data Group heeft momenteel de status "Normale toestand" en is actief.

Bronnen